PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z galerią zdjęć Phoca Gallery



Paweł777
15-12-2009, 09:12
Witam!:D
Zainstalowałem sobie galerię zdjęć Phoca Gallery Jana Pavelki, ale nie mogę jej uruchomić. Postępuję zgodnie z instrukcją, ale gdy wybieram kategorię, wyświetla się komunikat na niebiesko error saving - niestety w komunikacie nie pojawia się nic o tym, na czym polega błąd, więc nie wiem, co trzeba zmienić. Phoca Gallery to komponent.
Moja strona to www.cudmilosci.net
Proszę o pomoc!:)
Paweł

marcin_op
16-12-2009, 14:18
wg. mnie jak masz error saving to masz chyba w którymś katalogu źle ustawione chmod-y. Ale dziwne że ci nie wyświetla informacji konkretnie o jaki katalog chodzi. Też miałem tak że nie miałem prawa zapisu do katalogu, ale wyświetlało mi informację o który katalog chodzi...

Jola
16-12-2009, 16:36
Witam,
Paweł777 mógłbyś bardziej się postarać. Coś mi się wydaje , że komunikat brzmi trochę inaczej. Podaj jego dokładną treść.

mmariusz86
17-12-2009, 20:36
Witam ja też mam problem z phoca gallery. Mam najnowszą wersję.
Problem polega na tym:
przy wgrywaniu zdjęć przez ftp nie można ich wgrać, chmodu folderu phocagallery nie można zmienić, a flash uploader w administracji wyświetla błąd:
whjk.jupload2.policies.PictureUploadPolicy.chenkUp loadSuccess(): The string "^SUCCESS$" was not found in theresponse body

Bardzo proszę o szybką odpowiedź

nikszal
17-12-2009, 21:06
przy wgrywaniu zdjęć przez ftp nie można ich wgrać, chmodu folderu phocagallery nie można zmienić, a flash uploader w administracji wyświetla błąd:

Dlaczego? Masz serwer-wynalazek, czy nie potrafisz zmienić praw do katalogów?

mmariusz86
17-12-2009, 21:30
O to chodzi, że gdy zmieniam chmode folderu phocagallery to nie zmienia się. Z innymi nie ma problemu.
Być może to jakiś błąd nowej wersji phoca gallery, ze starą nigdy nie miałem kłopotu, ta jednak ma możliwość komentowania :D

nikszal
17-12-2009, 21:33
O który katalog chodzi?
Ja nie mam problemu, Java ładuje pliki, są miniatury. Wszystko jest ok.

mmariusz86
18-12-2009, 17:33
Chodzi o folder gdzie są zdjęcia czyli images\phocagallery

Dodam, że serwer jest na netarteria.pl

Proszę o pomoc...

nikszal
18-12-2009, 17:37
A jesteś właścicielem tego folderu?

mmariusz86
18-12-2009, 22:38
Jest to mój serwer, więc w czym problem? Jak to miałbym nie być jego właścicielem?

nikszal
18-12-2009, 22:42
No... Gratuluję znajomości rzeczy.

Mam nadzieję, że ten serwer stoi w domu!

zwiastun
19-12-2009, 00:49
Jest to mój serwer, więc w czym problem? Jak to miałbym nie być jego właścicielem?

A kto Cię tam wie! Chyba każdy ma w swoim domu jakąś nieswoją rzecz.
A @nikszal pytał o własność plików, a nie serwera! :)

artmajster
29-10-2010, 08:40
Witam

przyłączam się do pytania
ustawienia CHMODa na katalogach 755
ssrwer home.pl

joomla 1.5.21
phoca gallery 2.7.5

Podczas wgrywania zdjęć przez "wczytywanie java" po wgraniu pierwszego zdjęcia pojawia się błąd:

wjhk.jupload2.policies.PictureUploadPolicy.checkUp loadSuccess(): The String "^SUCCESS$" was not found in the response body

pomóżcie proszę bo muszę uruchomić tą galerię a ładowanie zdjęć pojedynczo jest niewykonalne bo mam ich całkiem sporo do umieszczenia

jak wrzucę FTP'em to potem trzeba ręcznie pojedynczy dodawać :(

HELP