PDA

Zobacz pełną wersję : www.mypolonia.pl - moja pierwsza zabawa z joomla



traymuss
15-12-2009, 12:47
Witam wszystkich
stworzylem stronke www.mypolonia.pl (http://www.mypolonia.pl) całkowicie w joomli z kilkoma dodatkami.
Mam do Was prośbę. Czy moglibyście wskazać mi ewentualne błędy jakie popełniłem podczas tworzenia? A może znacie lepsze rozwiązanie funkcjonalności jakie wykorzystałem?
Proszę i opinie.

pozdrawiam

pyziak
15-12-2009, 15:56
Wydaje mi się że strona jest po polsku więc takich, rzeczy nie powinno być:
Written by :
User Rating: Poor Best
Author
A required entry is missing or it contains an invalid value!
NEXT
<title>Rejestracja nowego u&amp;#380;ytkownika - </title>
i jeszcze by się pewnie znalazło, ale widzę że się nie przyłożyłeś więc nie będę tracił czasu

zwiastun
28-01-2010, 17:16
@wskw: Usunąłem wiadomość, bo to, niestety, jest spam! Zaśmiecasz wątek dotyczący strony @traymussa

Kimjus
28-01-2010, 19:32
Nie polecam Artisteera..

keran
29-01-2010, 00:04
Traymuss, co mnie najbardziej razi na stronie to te grafiki jpg ze zbyt dużą kompresją! zmniejsz te grafiki i kompresje, po co to takie duże jest i jeszcze ten śnieg w tle :/ trochę Cię fantazja poniosła, nie wygląda to elegancko.
Co jeszcze razi to kolor linka :hover źle się patrzy na niego. I przydałoby sie wdrożyć jakiś system SEF, a i jeszcze jedno, to rozwijane w pionie menu wygląda jakby było oderwane od swoich macierzystych zakładek, to może robić wrażenie, że użytkownikowi nie uda się przejść do rozwiniętego menu (niestety znamy takie przypadki).

traymuss
01-02-2010, 11:42
Dziekuje za uwagi i sugestie.
juz zabieram sie za poprawianie strony.
pozdrawiam