PDA

Zobacz pełną wersję : Lista poparcia



skrzypol
15-12-2009, 15:05
Szukam moda do wersji 1.5.14PL który umożliwiałby dopisanie osób (Imię/Naziwko/Zawód) do listy poparcia którą można by wyświetlać. Bardzo zależy mi na czasie, proszę o jak najszybsza pomoc :)

zwiastun
15-12-2009, 15:51
Na pewno szukasz? Czy może chcesz, aby Cię zaprowadzić za rączkę :)
http://extensions.joomla.org/extensions/miscellaneous/3741
http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/3759

skrzypol
16-12-2009, 13:32
Dziękuję za pomoc. I nie chodzi o zaprowadzenie za rączkę - po prostu jestem świeży w temacie i przekopywanie zasobów i czytanie opisów czy to akurat ten, który szukam jest bardziej czasochłonne niż zapytanie się osób posiadających wiedzę :)

Btw. udało mi się zaimplemenować te Petition i działają i super, tylko moja znajomość francuskiego sprawia, że nie mam pojęcia jak to skonfugurować - przede wszystkim potrzebowałbym przerobić wszystkie napisy w petycji żeby były wyświetlane po polsku, i chciałbym ograniczyć wpis tylko do Imienia, nazwiska, zawodu i może maila, a nie żeby był aż tak rozbudowany formularz tam. Wspomoże ktoś jakimiś instrukcjami? :)

skrzypol
18-12-2009, 10:52
Ponawiam pytanie, poniewaz pilnie musze zamiescic taka petycje na stronie, a niestety wersja wielojezykowa nie wchodzi w gre. Da sie to jakos ogarnac? Czy moze ewentualnie jest jakas inna mozliwosc niz JoomlaPetition, np. jakos odpowiednio skonfigurowany mod z formularzami? Tak zaby bylo TYLKO imie, nazwisko, zawod, lub ewentualnie miasto, mail, ale to juz opcjonalnie. Bardzo prosze o pomoc.

PS
Przepraszam za brak polskich znakow, pisze z PC bez takowych ;/

jedrus
28-03-2011, 10:41
Ponawiam pytanie, poniewaz pilnie musze zamiescic taka petycje na stronie, a niestety wersja wielojezykowa nie wchodzi w gre. Da sie to jakos ogarnac? Czy moze ewentualnie jest jakas inna mozliwosc niz JoomlaPetition, np. jakos odpowiednio skonfigurowany mod z formularzami? Tak zaby bylo TYLKO imie, nazwisko, zawod, lub ewentualnie miasto, mail, ale to juz opcjonalnie. Bardzo prosze o pomoc. /
Mocno przedawnione ale jakby co, to właśnie "odpaliłem" coś takiego http://wolyn.btx.pl/do-posa-marka-rzsy.html
Jeżeli ktoś coś przy Joomla Petition "mieszał" to chętnie pogadam. Brak mi w "moim" liście poparcia kilku rzeczy (nikt nie jest doskonały) o których pisałem w temacie "po sąsiedzku"

nikszal
28-03-2011, 11:00
Zajrzałem na Twoją stronę i zobaczyłem formularz zatytułowany 'Popieram'. Niby nic takiego, formularz jak formularz, tylko z obowiązkowym podaniem imienia i nazwiska. Zastanawiam się czy zgłosiłeś swoją bazę danych osobowych do GIODO i czy odpowiadasz za nią "głową"? Masz świadomość, że za ewentualny wyciek danych osobowych narażasz się na odpowiedzialność karną?

A w sprawie tłumaczenia skorzystaj z translatora google jeśli nie znasz języka francuskiego. Te narzędzie nie zawsze poprawnie tłumaczy wszystkie frazy, ale jest wystarczające, aby przy odrobinie intelektu poprawnie dokonać tłumaczenia plików językowych twojego rozszerzenia.

skrzypol
28-03-2011, 17:10
Joomla Petition już dawno (tzn dokładnie od czasów tamtego posta) spolszczyłem i zmodyfikowałem do swoich potrzeb - śmiga bezproblemowo.