PDA

Zobacz pełną wersję : Podział na kategorie wraz z listą artykułów



tomek2101
15-12-2009, 18:06
Witam,
Z góry przepraszam jeśli problem był już poruszany. Jednak mimo długich poszukiwań nie udało mi się znaleźć rozwiązania.

Chciałbym w danej sekcji stworzyć następujący układ:
Nazwa kategorii wraz z listą (ew. podglądem) artykułów do niej przyporządkowanych, następnie kolejna nazwa kategorii z listą (ew. podglądem) artykułów do niej przyporządkowanych.

Problem dotyczy tego, że albo mam do wyboru listę kategorii, albo przegląd artykułów w sekcji, który jednak nie dzieli wyświetlenia na poszczególne kategorie.

Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc bądź wskazanie rozszerzenia, które umożliwiło by stworzenie takiego właśnie układu.

Pozdrawiam!

zwiastun
15-12-2009, 18:31
SectionEx

tomek2101
15-12-2009, 19:10
O to właśnie chodziło! Dzięki ogromne za pomoc!

xmobile
21-12-2009, 10:50
nie wiem czy w dobrym miejscu się wpisałem, ale nie mogę poradzić sobie ze sposobem wyświetlania Sekcji i Kategorii ...

pożądany przeze mnie układ miałby wyglądać w ten sposób:
Sekcja (po kliknięciu w oknie pokazuje się opis co zawiera Sekcja) i rozwija się lista Kategorii.
Następnie po kliknięciu Kategorii w oknie dialogowym chciałbym aby wyświetlił się opis Kategorii .... a wyświetla się opis Sekcji i lista Kategorii w tym Artykułów.Dopiero kliknięcie w Kategorię w wyświetlanej liście wyświetla opis Kategorii :(