PDA

Zobacz pełną wersję : prosty darmowy czytelny



qrdziel
15-12-2009, 18:13
wiem, ze jest mnóstwo stron z darmowymi templatkami, ale niezbyt chce mi sie przeszukiwać, poza tym to o co mi chodzi żadko widac na screenach
chciałbym stworzyć stronę z tutorialami i szukam templatki bez zbednej szaty graficznej, za to z dobrze rozbudowana typografia
czytelne tytuły, podtytuły, listy wypunktowane, ładne tabelki w kilku wersjach, kilka sposobów wyświetlania rysunków
sam tworze takie css'y, ale brak mi smaku artystycznego i wszystko zawsze wychodzi jakieś kiczowate - kolory dobrane nie tak, wielkości i rodzaje czcionek lipne może znacie jakąś templatkę - że zobaczycie artykuł i już czuje się pełny profesjonalizm ??

ppilus
15-12-2009, 23:29
wiem, ze jest mnóstwo stron z darmowymi templatkami, ale niezbyt chce mi sie przeszukiwać, (...)
To ma być żart ?

qrdziel
15-12-2009, 23:54
hihi
niee
chodzi o to, ze mam wiele darmowych templatek, ale musialbym za kazdym razem instalować i sprawdzać typografie
najlepszy przyklad to templatki rockettheme - ale one niestety sa platne i zawieraja duzo zbednej grafiki

Jac
16-12-2009, 12:14
Tu masz ponad 100 darmowych szablonów z adresami demo. (http://www.joomlaos.de/index.php?set_albumName=album07&option=com_gallery&Itemid=37&include=view_album.php)
Na pewno coś dla siebie wybierzesz.

qrdziel
16-12-2009, 17:38
szkoda - myslalem, ze ktos juz to przerabial i podpowie jakies przyklady

Jdwind
17-12-2009, 13:52
Nie powiedziałeś nam jednego - czy ten szablon którego szukasz ma mieć od razu gotową grafikę, taką,
że zobaczycie artykuł i już czuje się pełny profesjonalizm ?? Czy będziesz chciał coś jeszcze zmieniać?

qrdziel
17-12-2009, 17:55
sam szablon moze byc bajecznie prosty
dla mnie liczy sie typografia
- kilka rodzaji naglowkow
- listy numerowane i wypunktowane (specjalne ikonki)
- profesjonalnie formatowane tabelki (roznokolorowe)
- gadzety takie jak - ikonki wykrzyknikow, znakow zapytania itp.
proponuje obejrzec typography dowolnego szablonu rockettheme.com, a bedziecie wiedziec do czego daze
niestety rockettheme jest platne

Jac
17-12-2009, 17:59
To ile to pracy zrobić sobie typografię taką jaką się chce!
Za wiele chcesz dostać za darmo!

Jdwind
17-12-2009, 18:30
gadzety takie jak - ikonki wykrzyknikow, znakow zapytania itp.
Jakby nie ten wymóg może bym coś miał. Niestety, odpadam w przedbiegach.
P.S.
Dziwi mnie to, że Naczelny - tak przecież tępiący lenistwo - jeszcze nie usunął tego posta, po pierwszym wpisie:
...ale niezbyt chce mi sie przeszukiwać...

zwiastun
17-12-2009, 18:35
Ćwiczę cierpliwość!