PDA

Zobacz pełną wersję : adsManager



tomsson
15-12-2009, 18:16
czesc

zobaczcie http://wirtualnyelk.pl/ogloszenia.html

ogloszenia sie rozjeżdzają, nachodzą na prawą kolumne. Co zrobic zeby to miescilo sie w jednej srodkowej kolumnie? nie moge doszukac sie takiej opcji a nie wierze zeby ten komponent tak działął :/

tomsson
15-12-2009, 23:13
przeszukalem forum widze ze nikt eni mial takiego problemu, to czemu ja go mam ?

adsmanager2.2 PL

Jola
16-12-2009, 03:38
Witam,
wprowadziłeś modyfikację zwiększającą ilość wyświetlanych Nowych ogłoszeń. Standardowo jest 3, wtedy strony się nie rozjeżdżają.
Nowe ogłoszenia wyświetlane są w tabelce, każde w komórce td, im ich więcej, tym więcej miejsca zajmują.
Należy zmodyfikować funkcję odpowiadającą za ten sposób wyświetlania.
Plik adsmanager.html.php funkcja lastAds().

tomsson
16-12-2009, 07:59
Witam,
wprowadziłeś modyfikację zwiększającą ilość wyświetlanych Nowych ogłoszeń. Standardowo jest 3, wtedy strony się nie rozjeżdżają.
Nowe ogłoszenia wyświetlane są w tabelce, każde w komórce td, im ich więcej, tym więcej miejsca zajmują.
Należy zmodyfikować funkcję odpowiadającą za ten sposób wyświetlania.
Plik adsmanager.html.php funkcja lastAds().
Witaj, dzięki za odzew.
Przeszukalem plik adsmanager.html.php i znalazłem 4 odwołania do funkcji lastAds. ale wygladają one tak:

"adsmanager_html::lastAds($ads,$option,$itemid,$con f->nb_images);
}
?>
<h1 class="contentheading"><?php echo ADSMANAGER_FRONT_TITLE; ?></h1>
<div class="adsmanager_fronttext"><?php echo stripslashes($conf->fronttext); ?></div>
<?php adsmanager_html::showGeneralLink($option,$itemid,0 ,$conf->comprofiler); ?>
<br />

<div align="center">
<table width="90%" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
<?php
adsmanager_html::recurseCategories( 0, 0, $tree,$itemid,$option);
?>"



function lastAds($ads,$option,$itemid,$nb_images) {
global $mosConfig_live_site,$mosConfig_absolute_path;
?>
<h1 class="contentheading"><?php echo ADSMANAGER_LAST_ADS;?></h1>
<div class='adsmanager_box_module' align="center">
<table class='adsmanager_inner_box' width="100%">
<tr align="center">
<?php




adsmanager_html::lastAds($ads,$option,$itemid,$con f->nb_images);
}
?>
<h1 class="contentheading"><?php echo ADSMANAGER_FRONT_TITLE; ?></h1>
<div class="adsmanager_fronttext"><?php echo stripslashes($conf->fronttext); ?></div>
<?php adsmanager_html::showGeneralLink($option,$itemid,0 ,$conf->comprofiler); ?>
<br />




adsmanager_html::lastAds($ads,$option,$itemid,$con f->nb_images);



i nie wiem którą wartość zmienić, nie widze jej. Powiem szczerze ze nic nie grzebalem w plikach , tak jest poprostu po wgraniu komponentu, ze zle wyswietla lastads.

Jolu proszę powiedz co zmienić

Jola
16-12-2009, 08:08
Chyba zasugerowałam się tym, że w tym (http://www.forum.joomla.pl/showthread.php?t=33864) wątku podałam jak zmienić ilość wyświetlanych Nowych ogłoszeń. Sprawdź jak u Ciebie wygląda podana część kodu odpowiedzialna za pobieranie ilości rekordów.

tomsson
16-12-2009, 16:46
Chyba zasugerowałam się tym, że w tym (http://www.forum.joomla.pl/showthread.php?t=33864) wątku podałam jak zmienić ilość wyświetlanych Nowych ogłoszeń. Sprawdź jak u Ciebie wygląda podana część kodu odpowiedzialna za pobieranie ilości rekordów.

czytalem i dowiedzialem sie ze oprocz komponentu adsmanager jest jescze modol do tego ale go nie mam w spisie modolow. Trzeba go oddzielnie instalowac? patrzylem w necie nie znalazlem za free

Jola
16-12-2009, 17:09
Najnowsza wersja 2.5RC2 to paczka, która zawiera wszystko: komponent, moduły i dodatki.

hizel
21-12-2009, 00:00
Najnowsza wersja 2.5RC2 to paczka, która zawiera wszystko: komponent, moduły i dodatki.
Czy trzeba włączyć System - Legacy aby tą wersje zainstalować?
Chciałem tą wersje zainstalować ale mam komunikat:
Prawdopodobnie Twoje rozszerzenie zostało napisane dla starszej wersji Joomla!. Pomocne może być włączenie dodatku System - Spuścizna (System - Legacy)

seba.adm
21-12-2009, 00:24
Czy trzeba włączyć System - Legacy aby tą wersje zainstalować?
Chciałem tą wersje zainstalować ale mam komunikat:
Prawdopodobnie Twoje rozszerzenie zostało napisane dla starszej wersji Joomla!. Pomocne może być włączenie dodatku System - Spuścizna (System - Legacy)

Tak. Zresztą, jeżeli pobierałeś ten komponent z >>Centralnego Katalogu Rozszerzeń<< (http://extensions.joomla.org/extensions/ads-a-affiliates/classified-ads/1096) w szczegółach masz podane w jakim trybie działa pod konkretną wersją Joomla:

Compatibility: Joomla 1.0 NATIVE / Joomla 1.5 LEGACY