PDA

Zobacz pełną wersję : Rozbudowa formularza z pliku registration.php



elementh
16-12-2009, 01:55
Przegrzebałem internet i nie znalazłem odpowiedzi, która by mi w tym pomogła.
Otóż jak w temacie:
- Chciałbym rozbudować formularz rejestracyjny o wiele pól, checkboxów, raidów, itp.. lub dać możliwość zarejstrowanemu użytkownikowi uzupełnienie tych danych w swoim profilu.

Próbowałem komponentów takich jak:
Forme1.0.2
ArtForms
CommunityBuilder
i coś jeszcze ale już nazw nie pamietam.

Mimo takiej ilości prób to nadal nie jest to czego szukam..
Ja po prostu chcę rozbudować istniejący już formularz/formularze a nie tworzyć nowe i do tego jakieś ograniczone i do niczego nie potrzebne jakie mogłem stworzyć w wyżej wymienionych komponentach.
Bede bardzo wdzieczny za pomoc..
Pozdrawiam.

alex51
16-12-2009, 07:16
Przegrzebałem internet i nie znalazłem odpowiedzi, która by mi w tym pomogła.
Otóż jak w temacie:
- Chciałbym rozbudować formularz rejestracyjny o wiele pól, checkboxów, raidów, itp.. lub dać możliwość zarejstrowanemu użytkownikowi uzupełnienie tych danych w swoim profilu.

Próbowałem komponentów takich jak:
Forme1.0.2
ArtForms
CommunityBuilder
i coś jeszcze ale już nazw nie pamietam.


Sam już sobie odpowiedziałeś, jeśli zaś oczekujesz potwierdzenia lub wskazania, który jest najlepszy, to odpowiem, że od lat z powodzeniem używam do tego celu Community Builder.

Mimo takiej ilości prób to nadal nie jest to czego szukam..
Ja po prostu chcę rozbudować istniejący już formularz/formularze a nie tworzyć nowe i do tego jakieś ograniczone i do niczego nie potrzebne jakie mogłem stworzyć w wyżej wymienionych komponentach.
Bede bardzo wdzieczny za pomoc..
Pozdrawiam.

Odsyłam do wiki.joomla.pl a w szczególności do wyczerpującego poradnika (http://wiki.joomla.pl/Community_Builder).

pyziak
16-12-2009, 07:57
dokładnie tak jak napisał @alex51 tu zobacz jak wygląda przykładowa rejestracja w CB : rejestracja (http://bananadivers.pl/component/comprofiler/registers.html)

elementh
16-12-2009, 11:24
wow.. ułatwiliście mi bardzo wybór oraz pracę. Szczerze to miałem taką nadzieję, że się mylę co do CB :)
Wielkie dzięki i pozdrawiam.