PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z forum i downloadem



plejas
29-07-2006, 17:07
Mam taki błąd gdy wchodze na strone ,potem w zakladke forum to widze taki bląd: Warning: in_array(): Wrong datatype for second argument in /var/www/sites/yoyo.pl/g/r/grafikart/components/com_joomlaboard/listcat.php on line 56.
Tak samo jest gdy wchodze na download to mam taki błąd: Warning: opendir($/var/www/sites/yoyo.pl/g/r/grafikart/downloads/uploads): failed to open dir: No such file or directory in /var/www/sites/yoyo.pl/g/r/grafikart/components/com_remository/remository.php on line 101.
Nie wiem jak to usunoc.
Z gory thx.

Sry za jakos tekstu ale sie spieszylem.

http://www.grafikart.yoyo.pl - Moja strona.

stone
29-07-2006, 22:31
Pierwsze ja widzę już rozwiązałeś, co do drugiego załóż ten katalog downloads/uploads

plejas
29-07-2006, 23:56
Mam jeszcze jeden problem napisalem nowego posta i gdy wchodze na niego, to na gorze wyskakuje błąd: Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/sites/yoyo.pl/g/r/grafikart/components/com_joomlaboard/view.php on line 531 . Nie wiem jusz co zrobic :confused:

stone
30-07-2006, 20:44
takie info znalezłem na oficjalnym forum

"This is caused by not having PMS installed and having it activated in the Joomlaboard INtegration tab. Just turn it off and the PMS button will go away as will the error."

PMS to jak sądze system prywatnych wiadomości który nie jest zainstalowany a w konfiguracji JB jest on włączony. Po wyłączeniu powinno być ok

Rqdek1231231
11-08-2006, 14:00
Cłyszałeś kiedyś o change mode? ustaw je w programie total commander dla błędnych plików na 777. Dokładna instrukcja znajduje siępod adresem www.amm.net.pl/windows_comander.htm punkt 11. Jak zmienić CHMOD (uprawnienia) plików na serwerze?

Sova
12-08-2006, 19:47
Jak widzę stronka na yoyo.pl... - czyli kłopoty i kłopociki - przeczytaj może tutaj (http://forum.joomla.pl/forum/showthread.php?t=3615).
Nie chcę być stronniczy (względem poglądów), ale sporo ostatnio postów z problemami związanymi z tym hostingiem.

sylwek
06-05-2007, 14:49
Miałem identyczny problem z Warning: Invalid argument supplied for foreach()...
Pomogło wyłączenie opcji prywatnych wiadomości.
Dzięki za pomoc.