PDA

Zobacz pełną wersję : Kolejna instalacja Virtuemar ...



gerwazy_kr
16-12-2009, 19:51
Witam,
jestem tutaj nowy i z góry przepraszam za ewentualne potknięcia. Być może temat już był i jest znany jednak nie znalazłem nic.
Mój problem:
Zainstalowałem na serwerze Virtuemart z tzw. Quickstartu czyli gotowiec (Joomla+Virtuemart). Wszystko działa prawie OK...
- po usunięciu z serwera wszystkich katalogów oraz usunięciu na serwerze całej bazy i kolejnej instalacji tego samego pakietu zapamiętuje stare hasło i login dla administratora. Dlaczego?
Co nie zostało skasowane, że tak się dzieje ... (nadmieniam, że usunąłem na serwerze całą poprzednią bazę i druga instalacja to już nowa inna nazwa bazy i użytkownika MySQL)
- podczas instalacji i konfigurowaniu FTP pisze, że wskazany katalog nie jest katalogiem instalacji Joomla co jest bzdurą, bo ścieżka jest prawidłowa ... Nie można również wczytać przykładowych danych.
Właściwości serwera są na zielono - czyli konfiguracja OK tzn. SAFE MODE - OFF, w katalogu głównym plik .htaccess (php_flag register_globals off)
Czy ktoś pomoże rozwikłać te problemy lub też wskaże gdzie można coś poczytać dlaczego tak się dzieje..