PDA

Zobacz pełną wersję : Kunena 1.5.7 błąd przy instalacji



sokole_oko
17-12-2009, 11:26
pobrałem najnowszą wersję kunena forum plik com_kunena_v1.5.7_stable_b1851_2009-11-18_PL.zip podczas instalacji wyskakuje błąd
JFolder::files: Ścieżka wskazuje niewłaściwy katalog albo katalog już usunięty.
JFolder::folder: Ścieżka wskazuje niewłaściwy katalog albo katalog już usunięty.
JFolder::files: Ścieżka wskazuje niewłaściwy katalog albo katalog już usunięty.
Błąd. Nie znalazłem pliku instalacyjnego (XML) we wskazanym pakiecie. Być może pakiet jest podwójnie skompresowany.
Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #1 is not an array in /home/html/.../libraries/joomla/installer/helper.php on line 142

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/html/.../libraries/joomla/installer/helper.php on line 142

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/html/.../libraries/joomla/installer/helper.php on line 187
Nie można znaleźć pakietu instalacyjnego.

gdy instaluje plik com_kunena_v1.5.7_stable_b1851_2009-11-18.zip
czyli wersja en wszystko jest w porządku. Gdzie popełniam błąd.
Dodam jeszcze że nie mam żadnych katalogów z kunena które mogłyby przeszkadzać w joomli.

Bardzo proszę o radę.
Uprzejmie dziękuje.

alex51
17-12-2009, 17:26
Zainstaluj więc tą wersję, która nie powoduje błędu i dodaj osobno język polski, który mieści się w 1 pliku.

nikszal
17-12-2009, 20:28
Panie sokole_oko - sprawdź, czy w 'Prawach d katalogów' nie jest zbyt czerwono (Nie zapisywalny)