PDA

Zobacz pełną wersję : Spis treści w artykule



delors
17-12-2009, 20:28
Witam, problem dotyczy joomli 1.5. przed wrzuceniem strony na serwer testuje jej możliwości i mam z jedną rzeczą problem mianowicie - postaram się najbardziej obrazowo to wytłumaczyć. Stworzyłem sekcje i kategorie dla wyświetlania tekstów i informacji na stronie. Z poszczególnych kategorii stworzyłem linki w menu, czyli po wejściu na link w menu wyświetlają się wszystkie artykuły z danej kategorii. W związku z tym mam pytanie? Jeżeli w danej kategorii mam np 15 lub więcej rozległych tekstów to po zamieszczeniu ich odwiedzający musi przewijać stronę długo w dół aby znaleźć ten intersujący. A czy można w joomli zrobić tak że po wejściu na dany link w menu na początku strony wyświetla się tak jakby spis treści danych wiadomości w danej kategorii, a pod spisem treści te 15 tekstów. Po kliknięciu na dany element spisu treści strona nas do niego kieruję lub wyświetla tylko tą wiadomość.

Michael_23
17-12-2009, 23:28
Można minimalnie inaczej, robiąc niejako 15 podstron w artykule, ze spisem treści na górze artykułu. Sprawa prosta, bdb opisana w polskiej pomocy Joomla