PDA

Zobacz pełną wersję : Przyjazne linki AdsManager, spolszczenie com-property



freeJoomla
19-12-2009, 17:17
Witam,
jak w temacie poszukuję darmowego dodatku ustawiającego przyjazne linki w adsmanager, oraz spolszczenia komponentu property. Szukałem po necie jednak bez większego skutku. Będę naprawdę wdzięczny za pomoc :)

dkint
19-12-2009, 21:23
Witam

Komponent property jest spolszczony przeze mnie w ok 50 % narazie głównie front. Jak skończę opublikuję dla wszystkichę.

pozdrawiam
Krzysiek

Keaman
09-02-2010, 14:26
Witam,

i jak ma się sprawa z spolszczeniem ?

Pozdrawiam
Tomasz

grens
02-09-2010, 10:20
Witam,
pozwolę sobie odświeżyć temat

może ma ktoś spolszczenie do tego dodatku - chociażby częściowe?

Krzysiek możesz udostępnić te 50%?

Jacek

pzywy
05-09-2010, 13:01
Cześć,
czy ktoś posiada tłumaczenie (nawet częściowe) do com-property ?
pozdr
piotr

dkint
05-09-2010, 13:06
Witam

Wieczorem maksymalnie rano udostępnię dla wszystkich na joomla.pl pełny polski instalator, trwają ostatnie szlify ...

pozdrawiam
Krzysiek

grens
05-09-2010, 17:32
Super! czekam z niecierpliwością. Piotrek pewnie też :)
z góry wielkie dzięki :)
.
.
.
I jak?
Będzie coś z tego? czy może wstawiłeś a ja nie wiem gdzie szukać?

k_sob
10-09-2010, 07:42
Witam,
Dołączam się do tematu, czy już jest coś wiadome odnośnie tłumaczenia?
Byłbym bardzo wdzięczny za to spolszczenie :)
Co prawda mogę sam zacząć tłumaczyć, ale po co wywarzać już otwarte drzwi:)
Z góry dzięki za informacje

dkint
10-09-2010, 08:58
Witam

Spolszczenie od paru dni jest skończone, przekazane do testów, będzie udostępnione w przeciągu paru dni

pozdrawiam
Krzysiek

grens
10-09-2010, 09:15
Dzięki Krzysztofie za chęć podzielenia się swoja pracą. Może podpowiesz gdzie szukać tego spolszczenia jak się już ukaże, i kogo ewentualnie trzeba popędzić. Zależy mi na czasie i byłbym wdzięczny nawet za wersje "beta" - sam ja sobie przetestuję, i podzielę się uwagami.

dkint
10-09-2010, 10:28
Witam

Nikt nikogo nie będzie popędzał, jeśli potrzebujesz już możesz zawsze przetłumaczyć sam, instalator komponentu został przekazany paru osobom na tym forum do testów, jeśli nie zostaną znalezione żadne niedociągnięcia komponent będzie niebawem opublikowany ...

pozdrawiam
Krzysiek

grens
10-09-2010, 16:27
I tak zrobię
Szkoda tylko że straciłem tydzień na czekanie.
To spolszczenie to ściema, bo czemu niby mają służyć te korowody?
Na drugi raz jak chcesz zabłysnąć to zapisz się do "Szansy na sukces".

freeJoomla
10-09-2010, 20:10
Masz rację przetłumacz sobie ten komponent później możesz jeszcze kilka innych przetłumaczyć... może wtedy docenisz pracę innych

trzepiz
10-09-2010, 20:11
@grens - otrzymujesz ode mnie ostrzeżenie. (10 pkt karnych) za niepotrzebną dyskusję i obrażanie innych. Nie wspomnę już, że piszesz to do osoby od której oczekujesz pomocy.

Jeśli chcesz coś otrzymać - musisz uzbroić się w cierpliwość. Plików językowych w internecie do różnych komponentów Joomla! znajdziesz mnóstwo - obawiam się tylko, że większość z nich to zwykłe "buble" i "niedoróbki". PCJ stara się takich "bubli" nie wypuszczać, więc skoro ktoś ci pisze, że komponent jest w fazie testowania to cierpliwie czekaj !

Masz chęć uczestniczyć w życiu tego forum - to proponuję trochę powściągliwości i cierpliwości. Jeśli nie - droga wolna.

grens
10-09-2010, 21:52
Masz rację przetłumacz sobie ten komponent później możesz jeszcze kilka innych przetłumaczyć... może wtedy docenisz pracę innych
co mam docenić? dodatku nie ma.

trzepiz, jaką niepotrzebną? gość mnie zwodzi od tygodnia. Jak nie chce udostępnić (albo udostepnić za kasę) to niech powie jasno. Od nikogo łaski nie potrzebuję. Pomagam innym i nie stroję takich fochów, ani nie oczekuję dozgonnej wdzięczności.
"PCJ stara się takich "bubli" nie wypuszczać" - rozumiem i jak zapewne doczytałeś chciałem uczestniczyć w testach. Nie można? tylko dla białych?

dkint
10-09-2010, 22:20
grens, czy ja ci coś obiecywałem ? czy pisałem o jakiejś kasie ? dostęp do instalatora komponentu otrzymały trzy osoby i uważam, że tyle na obecną chwilę wystarczy, uważasz się za poszkodowanego ? przez kogo ? nie chcesz poczekać tłumacz sam i nie marudź, że ktoś coś ci powinien coś dać, nikt na tym forum nie musi dawać, udostępniać jak też pomagać nikomu - to, że ludzie poświęcają tutaj swój czas, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem nie znaczy, że ktokolwiek w stosunku do kogokolwiek ma tutaj jakieś obowiązki, jeśli uważasz, że coś ci się należy to już twoja sprawa ... ode mnie tyle w tym temacie ...

pozdrawiam
Krzysiek

grens
10-09-2010, 22:53
grens, czy ja ci coś obiecywałem ?
Tak.


Wieczorem maksymalnie rano udostępnię dla wszystkich na joomla.pl pełny polski instalator I tylko o to chodzi.

zwiastun
10-09-2010, 22:59
Przetłumaczysz sam, będziesz zadowolony. Co więcej, masz szansę dużo zrozumieć! Także zamiar wykonania tego typu pracy na jutro!
Właśnie się miałem wziąć za obiecane dkintowi testowanie. No cóż, nie miałem dostępu do neta dni kilka, więc mam inne równie absorbujące i ważne zajęcia :)

kerajd
27-10-2010, 20:28
Witam,

dołączam się do tej nieprzyjemnej dyskusji.
Mam zamiar również zabrać się za tłumaczenie tego komponentu, ale znalazłem ten temat w związku z tym chciałem zapytać na jakim etapie jest to tłumaczenie?

Pozdrawiam

arek66
08-04-2011, 10:11
witam, chciałbym wrócić do tematu. Czy tłumaczenie zostało skończone i jest gdzieś do pobrania? Dziękuję za podpowiedź.

dżumler
17-06-2011, 01:37
Czy tłumaczenie zostało skończone i jest gdzieś do pobrania?
Jeszcze się nie zorientowałeś że to ściema? Popatrz na daty...