PDA

Zobacz pełną wersję : Captcha do Community Builder



lsz
20-12-2009, 19:35
Może ktoś zna jakiś dodatek do CB, który pozwala dodać ochronę antybotowa przy rejestracji. Szukałem w rozszerzeniach na Joomli, ale znalazłem dodatek, który chyba nie jest darmowy. Ktoś zna jakiś dobry? Najlepiej, aby nie łączył się bezpośrednio z innymi serwerami.

Pozdrawiam
i z góry dziękuję

Jeżeli chodzi o grafikę w podpisie, nie byłem pewny, czy mogę taka duża umieścić. Jak coś przepraszam.

zwiastun
20-12-2009, 19:50
Przesadziłeś i to jeszcze jak!
z regulaminu:
Użytkownicy: mogą w podpisach umieścić maksymalnie 3 linki lub jeden płaski bannerek [480 x 30 px] bez animacji. Bannerek nie może byc reklamą bezpośrednią żadnych towarów i usług, niezależnie od ich (nie)komercyjności, tzn. muszą kierować na stronę, bez linków referencyjnych, linków do kategorii sklepu, czy produktu.

lsz
20-12-2009, 20:04
Przepraszam bardzo. Tak jak teraz może być?? Wydaje mi się, że jest już dobrze. Ale przejdźmy do tematu. Ktoś zna jakieś rozszerzenie tego typu?

lsz
08-01-2010, 12:08
Ktoś jakieś zna do tego komponentu?

nikszal
08-01-2010, 12:21
Tutaj (http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/captcha) znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Wysil się trochę, bo wskazywanie palcem nie jest dobrą metodą. Trochę własnej inicjatywy jest wskazane.

lsz
08-01-2010, 12:24
Chodzi o to, że znalazłem odpowiedni plugin do CB, ale jest on niestety płatny...

nikszal
08-01-2010, 12:30
Chodzi o to, że znalazłem odpowiedni plugin do CB, ale jest on niestety płatny...... więc go kup.

Przejrzyj pozostałe, bo nie wierzę, że jest to jedyny dodatek współpracujący z CB.

lsz
08-01-2010, 12:32
Co mógłbyś mi polecić z tych dodatków. Na razie zainstalowałem peoplesign:). Pozostałe chyba nie współpracują z CB - nie znalazłem w opisie.

-- EDIT --

I czekam na meila z kodem do niego...

-- EDIT --

I mam już go, niestety nie bardzo mi odpowiada. Trochę dziwny - trzeba dobierać obrazki, albo przyporządkowywać tytuły do ilustracji (po angielsku) - niektórym użytkownikom może sprawić problem.

A coś z zwykłych capatchów?

nikszal
08-01-2010, 12:43
Po pierwsze - to nie ja szukam.
Po drugie - nie używam CB.
Po trzecie - to, że nie jest napisane, że capcha (nie)współpracuje z CB wcale nie oznacza, że nie współpracuje. Masz czas i źródło dodatków, więc testuj, a później oznajmisz wszystkim wyniki.

lsz
08-01-2010, 12:45
Na razie zobaczę z Security Images, ale nie wiem co z tego wyjdzie. Oczywiście wyniki podam jak coś.

lsz
08-01-2010, 12:53
A jeżeli chodzi o plugin (płatny) do CB, to jest on tu: http://extensions.joomla.org/extensions/1802/details.

lsz
08-01-2010, 13:22
Znalazłem tu coś takiego: złodziejski adres . Jak zainstaluję ten dodatek, to nie złamię prawa (nie wiem, czy czasem nie jest to ten płatny)?

edycja: zwiastun

alex51
08-01-2010, 15:03
Znalazłem tu coś takiego: złodziejski adres. Jak zainstaluję ten dodatek, to nie złamię prawa (nie wiem, czy czasem nie jest to ten płatny)?
A w jaki sposób uzasadnisz legalne pochodzenie tego dodatku? Chyba nie znalezionym linkiem do rapidshare.com?
Jedynym sposobem na zgodne z prawem korzystanie z płatnych rozszerzeń joomlapolis.com jest posiadanie dowodu dokonanej u nich subskrypcji w wysokości EUR 25.-


edycja: zwiastun

lsz
08-01-2010, 16:12
Nie byłem pewny, czy jest to te samo płatne rozszerzenie. A Ty co byś mi polecił z tych bezpłatnych?

lsz
08-01-2010, 16:57
Szukałem tutaj (http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/captcha), ale kompatybilny z CB jest chyba tylko peoplesign, który nie za bardzo mi odpowiada.