PDA

Zobacz pełną wersję : jaki komponent



adlibitum
21-12-2009, 15:39
Witam,

Czy moze mi ktos polecic jakis darmowy component do joom 1.5 który bedzie funkcjonalnoscia przypominał np. adsmanager
dodam ze nie moze to byc ani sobi2, marketplace, adsmanager

moze byc cos ubozszego od powyzszych komponentów.


dzieki

zwiastun
21-12-2009, 16:13
Żaden. Po co Ci komponent, który ma działać, jak wymienione, ale nie może to być żaden z nich?
Katalog rozszerzeń jest na joomla.org. (http://extensions.joomla.org/extensions/ads-a-affiliates)

adlibitum
21-12-2009, 17:13
:) witaj Zwiastun,
dzieki za odpowiedz,
dlatego pytam o inny komponent poniewaz wysztkie wczesniej wymienione uzywam, a sobi2 clonowac, nie bede bo to zbyt duzo roboty i trzeba miec dostep do wykonywania skryptow w powłoce. Pozostałe komponenty nie wiem czy sie da sklonowac.

Djcatalog jest ciekawa alternatywa, tylko niestaty brakuje mi tam jakiegos drobnego formularza wyszukiwania.

adlibitum
22-12-2009, 11:12
ktos moze ma jakas inna propozycje ??

adlibitum
06-01-2010, 12:40
a może ktos zna inny komponent który można w podobny sposób zaadoptować, jakaś książka adresowa, katalog firm,

Warunki jakie musi spełnic component to:
- widoczne ostatnie wpisy na pierwszej stronie
- widoczne filtry powyżej ostatnich wpisów (np. pola rozwijane z wyborem kategorii i miasta),
- możliwość dodawania wpisów przez zarejestrowanych użytkowników,
- domyślnie dodany wpis nie powinien się pojawiać na stronie dopiero po akceptacji przez administratora,

...to są najważniejsze elementy,
jezeli ktoś widział dodatek który spełnia powyzsze wymagania to prosze o podpowiedz, a moze ktos wie jak troszke przerobic jeden z ponizszych.

testowałem juz ponizsze dodatki i niestety w kazdym czegos brakowało:
DJcatalog,
Aarvertiser
AddressBook,
Alphacontent,
Openinviter,
Physicians,

merdi
07-01-2010, 04:08
Spróbuj moze k2 nie znam go ale duzo slyszalem o jego rozbudowanych mozliwosciach

moje
07-01-2010, 11:50
A nie można sklonować SOBI2 na serwerze lokalnym i potem przenieść całość (pliki i bazę danych) na serwer docelowy?

adlibitum
07-01-2010, 15:06
a nie jest czasem tak z klonowaniem SOBI2 ze spowalnia to działanie całej joomli, która demonem szybkosci raczej nie jest.

dzieki za sugestie, chyba juz sobie poradziłem.
skorzystałem z rady merdi i zainstalowałem K2, niezła kobyła z tego komponentu, w porownaniu do tych które wczesniej testowałem,
chyba uda sie zrobic to co chciałem,

pozdrawiam
i dziekuje za podpowiedzi.