PDA

Zobacz pełną wersję : kolor odnosnikow w modułach??



atomas
22-12-2009, 13:31
moze problem jest prosty (zapewne) bo sam go sobie narobiłem. Chcę zmienic kolor czcionki odnosnikow w modulach (chyba to ten parametr) np w menu kolor nazwy aktualnie wyświetlanej strony, kolor poprzedniej strony w module ściezka powrotu. juz raz go zmienilem nieswiadomie grzebiac gdzies ale nie wiem gdzie. zeby sprawdzic co jest przywrocilem na moment oryginalne pliki css i kolor nadal jest ten zmieniony. w index php tez chyba nie ma nic o kolorze czcionek, nie pamietam juz gdzie jeszcze grzebalem, dopiero sie ucze..
POMOCY

big_krzysiek
22-12-2009, 15:57
trudno bedzie komukolwiek pomoc ci bez linku do strony...i z troche zagmatwanym opisem problemu...:-)

mozesz rozwiazac go sam korzystajac z mozilli i dodatku pt. firebug...o tym jak go uzywac jest cale mnostwo informacji w necie, na forum i wiki.joomla.pl tez...

nikszal
22-12-2009, 16:02
... nie pamietam juz gdzie jeszcze grzebalem, dopiero sie ucze..
POMOCYPodaj link do strony.

atomas
22-12-2009, 17:02
wszystko poprzywracałem do domyślnych ustawień szablonu a zielony kolor czcionek nadal sie zdarza

http://www.orzeptest.tohipn.webd.pl (http://www.orzeptest.tohipn.webd.pl/)

nikszal
22-12-2009, 17:10
Kolego - pobaw sie w konfiguracji szablonu, bo elementy pierwszoplanowe masz ustawione na green.

atomas
22-12-2009, 17:26
i to jest właśnie to!!! dzięki. Jak jesteś z Krakowa to stawiam Ci piwo:)
a nie mozna tego nigdzie ustawic na własne uzytkownika?

przeciez skoro ludzie budują szablon od podstaw to to musi byc w jakims pliku.

nikszal
22-12-2009, 17:29
i to jest właśnie to!!! dzięki. Jak jesteś z Krakowa to stawiam Ci piwo:)Sorry, mam do Ciebie 4 tygodnie drogi wołami.

a nie mozna tego nigdzie ustawic na własne uzytkownika?

przeciez skoro ludzie budują szablon od podstaw to to musi byc w jakims pliku.Jaśniej proszę.

atomas
22-12-2009, 17:34
tzn chodzi mi o ustwienie tych elementów pirewszoplanowych. Gdzie to jest skoro nie w css?

nikszal
22-12-2009, 17:38
Nie żartuj, są w css - menu.css, template.css, style.css