PDA

Zobacz pełną wersję : umieszczanie banera reklamowego



freesamen
22-12-2009, 15:44
witam wstawilem na swojej stronie jedno logo, jako reklame, jednak nie wiem dlaczego nie zlicza mi klikniec

ladnie zlicza wyswietlenia ze np jest 1700 wyswietlen,
ale na kliknieciach caly czas jest napisane: 0 - 0,00% , i nie jest to problemem ze nikt nie kliknal, bo sam kliknalem zeby sprawdzic, czy dziala, czy odsyla na tamta strone, ale mimo mojego klikniecia w reklame, dalej jest 0 klikniec.

nie wiem wlasnie dlaczego, hmm

nikszal
22-12-2009, 15:49
Jaka masz wersję Joomla? Kategoria, klient i moduł są poprawnie skonfigurowane? Prawa do katalogów są poprawne?

freesamen
22-12-2009, 16:10
wersje joomli mam 1.15.15
nikszal niby mam to skonfigurowane, i jeszcze jest jedna rzecz o ktorej wczesniej nie wspomnialem mimo ze w modulach mam zaznaczone: otworz: w nowym oknie, to i tak mi nie otwiera w nowym oknie tylko po kliknieciu w reklame przenosi internaute z mojej strony na strone klienta

nikszal
22-12-2009, 16:16
wersje joomli mam 1.15.15
nikszal niby mam to skonfigurowane, i jeszcze jest jedna rzecz o ktorej wczesniej nie wspomnialem mimo ze w modulach mam zaznaczone: otworz: w nowym oknie, to i tak mi nie otwiera w nowym oknie tylko po kliknieciu w reklame przenosi internaute z mojej strony na strone klientaNo wiesz... chyba, niby, podobne - to jednak nie jest to samo, co na pewno. Jaką przeglądarkę używasz? Podaj link do strony.