PDA

Zobacz pełną wersję : Polskie znaki w panelu admina



Jendrek
30-07-2006, 19:54
Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum i jeszcze raz witam wszystkich. Joomla strasznie mi się spodobała więc po kilku nieudanych próbach róznych instalacji (pod windą XP) uruchomiłem Jooml'ę na JSAS'ie. Wszsytko jest OK oprócz polskich znaków w panelu admina (tu dopiero dotarłem). Ponieważ JSAS ma domyślnie Jooml'ę 1.0.8 eng. nadpisałem polską 1.0.10 pobraną ze stronki www.joomla.pl i chyba coś pokreciłem z kodem regionu w ustawieniach
więc stąd moja prośba jaki powinien być kod regionu prawidłowo ustawiony dla tej opcji??
pozdrufka:)
Jendrek

stone
30-07-2006, 19:58
Nie wiem czy do końca rozumiem, ale kod regionów nie ma tu znaczenia jak chodzi panel admina bo to się odnosi do wyświetlanie m.in daty itp. Natomiast co do joomli PL musisz ja zainstalowac, gdyż samo nadpisanie plików raczej nie pomoże.

Jendrek
30-07-2006, 20:09
Dzięki za szybka odpowiedź. Nie ma problem z instalacją - jest tylko jedna przypadłość - JSAS z uporem maniaka podpowiada wersię angielskojęzyczną (1.0.8) a nie podana mu na tacy 1.0.10 polską . Nawet mu w katalogu instacji podmieniłem na polską i kicha. Ma jakieś skrzywienie czy co??
Pozdrufka
Jendrek

stone
30-07-2006, 21:45
Hmm, powiem szczerze z JSAS nie ma za dużego doświadczenia. Ale może weźmiesz inne środowisko serwera po windowsa np. easyphp . U mnie się berdzo ładnie sprawdza do prac na localu. Są też inne, ale to już musiałbyś na forum poszperać