PDA

Zobacz pełną wersję : EventList - konfiguracja, usunięcie kategorii, miejsca



elvis1987
26-12-2009, 14:01
Witam.
Zainstalowałem dwa dodatki EventList oraz JEvents ale ten pierwszy jakoś lepiej mi przypadł do gustu. Ale mam taki mały problem. Mam moduł zainstalowany i po naciśnięciu ostiera mi sie strona ze szczegółami tego wydarzenia. Jest tam zakładka Zdarzenie i w nim jest Kategoria. I nie wiem gdzie to usunąć. Próbowałem (chyba) wszystkiego. Jak nie opublikuje kategori to w ogóle się nie wyświetli. Oraz jak usunąć Pole "miejsce" tego też nie mogę znaleźć aby się nie wyświetlało.
aby zobrazowac to jest moja strona w przygotowaniu http://fenikslegnica.vasq.pl/
Komponent znajduje się po prawej stronie na dole. Ten po lewej jest do JEvents

zwiastun
26-12-2009, 14:40
Nie można usunąć kategorii. Tak to działa. Nie ma równiez opcji usuwania miejsc. Po prostu trzeba je podać.

elvis1987
26-12-2009, 17:37
Dzięki za odpowiedź. Trochę szkoda. A jakieś inne komponenty podobne do tego znasz, które by tak to fajnie zrobiły?? Coś w bardzo zbliżony sposób działało jak EventList.

nikszal
26-12-2009, 17:48
Nie ma wydarzenia bez jego rodzaju, miejsca i czasu. Wszystko w życiu jest ściśle posegregowane.

elvis1987
27-12-2009, 11:06
A jeszcze jedno pytanie odnośnie tego komponentu. Mam również zainstalowany moduł. I teraz jeżeli mam ustawiąną datę i ta data mija da się zaznaczyć gdzieś w opcjach aby automatycznie już mi nie publikowałe tej wiadomości?? Tak jak ma to miejsce przy JEvenst?