PDA

Zobacz pełną wersję : Joom!Fish i Zoom Media Gallery



malvka
27-12-2009, 19:03
Jak zrobić, żeby w JoomFish pojawiły się treści z ZMG do tłumaczenia?
Próbowałam zmodyfikować plik XML dla ZMG i po umieszczeniu go w katalogu joomlaPE/administrator/components/com_joomfish/contentelements/ pojawił się wprawdzie nowy element witryny, ale jak edytuję go to nie pojawiają się parametry konfiguracji, jak wchodzę na zoom media gallery w tłumaczeniach to pojawia się pusta strona.

Joomla 1.0.15
Joom!Fish Version 1.7
zOOm Media Gallery 2.5.1
[wszystkie instalacje bez problemów]

malvka
28-12-2009, 16:52
Znalazłam pliki xml dla galerii i zdjęć tutaj (http://www.bilgipasaji.com/forum/joomla-384/42356-joomfish-zoom-media-gallery-nasil-yapilir.html), po umieszczeniu ich w katalogu administrator/components/com_joomfish/contentelements/ pojawiły się skonfigurowane w elementach witryny. Mogę już tłumaczyć tytuły galerii, ale pojawia się jakiś błąd w tłumaczeniu opisów zdjęć:
Something is wrong in your syntax obok \'and reference_table=\'zoomfiles\'\' w linii 4 SQL=select * \n from jos_jf_content\n where reference_id=\n and reference_table=\'zoomfiles\'

Czy ktoś może mi pomóc w skorygowaniu tego błędu? (bo ja niestety nie rozumiem tego opisu)
Tamta strona jest po turecku więc nie wiele mogę z niej wyczytać, jest tam też mowa o zmianie plików php, ale nie do końca wiem czy to tego kwestia w tym wypadku.

Z góry dziękuję.