PDA

Zobacz pełną wersję : Przenosiny z nazwa.pl na webh.pl - POMOCY!



editt
27-12-2009, 22:09
Witam wszystkich, i bardzo proszę o pomoc. Po przeniesieniu strony i podpieciu bazy danych pojawia mi sie komunikat :




Warning: session_start() [function.session-start (http://www.night-music.pl/function.session-start)]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/edittweb/domains/night-music.pl/public_html/configuration.php:1) in /home/edittweb/domains/night-music.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start (http://www.night-music.pl/function.session-start)]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/edittweb/domains/night-music.pl/public_html/configuration.php:1) in /home/edittweb/domains/night-music.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/edittweb/domains/night-music.pl/public_html/configuration.php:1) in /home/edittweb/domains/night-music.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 426



Jest on dostępny na www.night-music.pl

Jak rozwiazac ? ten problem ?

zwiastun
27-12-2009, 22:16
Sprawdź, czy nie dopisało się coś niepotrzebnego w pliku configuration.php (na początku - wskaźnik BOM)

nikszal
27-12-2009, 22:17
Po przeniesieniu poprawiłeś plik configuration.php? Prawa do katalogów masz prawidłowe?

editt
27-12-2009, 23:21
niestety, nie wiem co to jest wskaźnik BOM.

dalej problemu nie rozwiązałem ;/ configuration jest chyba ustawiony wporzadku . zmienialem baze danych itd. i katalogi.

pyziak
27-12-2009, 23:24
niestety, nie wiem co to jest wskaźnik BOM.
jeju co za lenie pierwsza pozycja w google BOM (http://www.w3.org/International/questions/qa-utf8-bom.pl.php)

editt
27-12-2009, 23:37
sprawdziłem nie ma czegos takiego ;/ ktos ma jeszcze jakies pomysły ?

nikszal
27-12-2009, 23:38
dalej problemu nie rozwiązałem ;/ configuration jest chyba ustawiony wporzadku . zmienialem baze danych itd. i katalogi.Chyba - to nie to samo, co poprawny. Jeśli bedziesz dalej tak mieszał z bazą i katalogami, to na pewno nie zatrybi.

Plik configuration.php wyedytuj w edytorze (bezpłatynym) Notepad++, w formatowaniu utf-8 bez bom. Zapisz go i wyslij na serwer. Nie może być w nim znaczników <br> (pustych linii).

Edit:


sprawdziłem nie ma czegos takiego ;/ ktos ma jeszcze jakies pomysły ?Mylisz się - jest (http://pl.wikipedia.org/wiki/BOM).

editt
27-12-2009, 23:45
<?php
class JConfig {
var $offline = '0';
var $editor = 'tinymce';
var $list_limit = '20';
var $helpurl = 'http://help.joomla.org';
var $debug = '0';
var $debug_lang = '0';
var $sef = '0';
var $sef_rewrite = '0';
var $sef_suffix = '0';
var $feed_limit = '10';
var $feed_email = 'author';
var $secret = 'Or0ShrMBF0fMxqGF';
var $gzip = '0';
var $error_reporting = '-1';
var $xmlrpc_server = '0';
var $log_path = '/home/edittweb/domains/night-music.pl/public_html/logs';
var $tmp_path = '/home/edittweb/domains/night-music.pl/public_html/tmp';
var $live_site = '';
var $force_ssl = '0';
var $offset = '0';
var $caching = '0';
var $cachetime = '15';
var $cache_handler = 'file';
var $memcache_settings = array();
var $ftp_enable = '1';
var $ftp_host = '*************';
var $ftp_port = '*************';
var $ftp_user = '**************;
var $ftp_pass = '*************';
var $ftp_root = '**************'; /zwiastun/
var $dbtype = 'mysql';
var $host = 'localhost';
var $user = 'edittweb_night';
var $db = 'edittweb_night';
var $dbprefix = 'jos_';
var $mailer = 'mail';
var $mailfrom = 'marcineditt@gmail.com';
var $fromname = 'NIGHT-MUSIC.pl';
var $sendmail = '/usr/sbin/sendmail';
var $smtpauth = '0';
var $smtpsecure = 'none';
var $smtpport = '25';
var $smtpuser = '';
var $smtppass = '';
var $smtphost = 'localhost';
var $MetaAuthor = '0';
var $MetaTitle = '0';
var $lifetime = '15';
var $session_handler = 'database';
var $password = '********';
var $sitename = 'NIGHT-MUSIC.pl';
var $MetaDesc = 'Dj na wesele, dj wodzirej, dj wesele, karaoke na wesela, dj na studniówkę, studniówka, dj na wesela warszawa, wodzirej weselny, akordeon na wesele, muzyka na wesele, dj weselny, dj wodzirej na Twoje wesele';
var $MetaKeys = 'wesele, videofilmowanie, fotoreportaż, dj na wesele, oprawa muzyczna, bankiety, zespół muzyczny, wodzirej, dj na studniówkę, karaoke na wesele, dj weselny, Bełchatów, Łódź, dj wodzirej';
var $offline_message = 'Witryna jest w trakcie prac konserwacyjnych. Zajrzyj później.';
}
?>

W notepadzie mam coś takiego. zapisałem spowrotem do pliku i wyslaem i nadal to samo ;| żadnych pustych lini tutaj nie widze

zwiastun
27-12-2009, 23:48
A ja czytam Twój plik configuration.php i widzę:
ďťż

editt
27-12-2009, 23:51
Ja też tak widze jak w przegladarce to otworze ;|

ale normalnie w notepadzie i notatniku jest... ten co zacytowałem ;/ ? nie rozumiem o co w tym chodzi, pierwszy raz przerzucam cos.

nikszal
27-12-2009, 23:51
Ale się wyłożyłeś. Już byłem u Ciebie na FTP. Edytuj ten post.

big_krzysiek
27-12-2009, 23:52
/home/edittweb/domains/night-music.pl/public_html/logs

czy to jest twoja sciezka dostepu do katalogow na webh.pl?

nikszal
27-12-2009, 23:54
Kolego - NIE MASZ umieszczonego Joomla w public_html tylko w domains. To błąd!

pyziak
27-12-2009, 23:54
dobry jesteś :) szczególnie te linijki są niezłe :


var $ftp_host = 'ftp.night-music.pl';
var $ftp_port = '21';
var $ftp_user = '*******';
var $ftp_pass = '*********'; wstawiłem gwiazdki

lepiej skasuj swój post bo chyba nie nie wiesz co robisz

big_krzysiek
27-12-2009, 23:59
dobra...zwiastun wyedytowal...:-)

zwiastun
28-12-2009, 00:03
plik configuration.php masz też poprawiony, strona się wczytuje. Radzę czym prędzej zmienić dane dostępowe do FTP (jeśli nie masz możliwości samodzielnej zmiany, trzeba niestety poinformować administratora, że nieopatrznie udostępniłeś dane.

editt
28-12-2009, 00:24
ok hasła pozmieniałem ;)

no wyłożyłem sie nieźle hehe :)

dziękuje pięknie wam za pomoc =)