PDA

Zobacz pełną wersję : Tworzenie stron www - WrocWeb.com



t0m3k
27-12-2009, 22:53
Witam.

Stworzyłem takie swoje małe portfolio. Brakuje jeszcze kilku elementów, które zamierzam dodać w przyszłości.

Jednak chciałbym otrzymać opinię na temat mojej strony.

Strona znajduje się pod adresem: WrocWeb.com (http://www.wrocweb.com/)

Proszę o szczerą opinię, uwagi oraz pomysły.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

nikszal
27-12-2009, 22:59
Jak dla mnie, to kolorystyka jest do bani, szczególnie tło.

Edit:

prezentacje w portfolio (i strony w domyśle) wykonane są schematycznie, choć kolory są już żywsze.

pyziak
27-12-2009, 23:06
no więc tak ;)
skoro świadczyć chcesz usługi takie to a nie inne to na swojej stronie chyba nie powinno być błędów w validacji XHTML oraz CSS, przynajmniej tak i się wydaję. Jeżeli już na stronie istnieją klawisze do validacji to niech działają, albo je usuń. na stronie polskojęzycznej Home jest chyba nie po naszemu. Po zmianie języka na angielski nic się prawie nie tłumaczy. Klawisz Support to też chyba nie po polsku, w ogóle chyba jest leciutki problem z czcionką użyta właśnie do tych klawiszów, bo jakoś są za bardzo ścisłe np: xhtml czy dni.
To tak na szybko, po za tym całkiem przyjemne będzie jak skończysz.

zwiastun
27-12-2009, 23:08
Tło, tło, tło...................
i wali.....dacja!

sunpietro
28-12-2009, 00:49
zdecydowanie popracowałbym nad kontrastem strony - oczy mnie bolą od patrzenia na nią.

qrdziel
28-12-2009, 07:13
ja przyczelpilbym sie jeszcze tekstom reklamowym
np o nas - tekst zrozumialy tylko dla informatykow za duzo fachowego i anglojezycznego belkotu - reklama trafi jak sami piszecie do 4% zainteresowanych
proponuje poczytac jakas lekture o psychologii reklamy
ogolnie strona spokojna, kolory dobrane - moze brakuje zdjecie jakiegos fachowca wzbudzajacego zaufanie
na portfolio proponuje na samej gorze wieksze zdjecie aktualnego projektu lub slideshow
aaa - i logo !!! koniecznie zmienic !!!

Dylek
28-12-2009, 08:36
A ja bym sie czepil tego, ze brak informacji kontaktowych. Piszesz o gwarancji, a wstydzisz sie podac namiary? To jak mam wierzyc w taka gwarancje?

keran
31-12-2009, 18:14
Żadnych informacji o działalności gospodarczej, pewnie psuje rynek robiąc strony za 200zl

nikszal
31-12-2009, 18:19
To akurat można sprawdzić: w Urzędzie Skarbowym, ZUS, w ewidencji działalności gospodarczej. Jest adres e-mail, jest adres IP, więc nie ma problemu z lokalizacją firmy.

malkowitch
31-12-2009, 19:21
Za 220zł to nie strona tylko instalka z darmowym szablonem co najwyżej :P

nikszal
01-01-2010, 12:49
Witam.

Stworzyłem takie swoje małe portfolio. Brakuje jeszcze kilku elementów, które zamierzam dodać w przyszłości. Swoje? Jakoś z łatwością przychodzi Ci uznać za swoje to, czym ono nie jest (http://tools.yootheme.com/extensions/yoocarousel). Walidacja w dalszym ciągu do bani, więc nawet na własnym podwórku nie potrafisz zadbać o porządek.
Cytat ze strony:

Do tego oferujemy 90-dniową gwarancję na nasze produkty oraz wsparcie techniczne, konsultacje i pomoc.
Mamy wszystko, co potrzebne do uruchomienia kompletnego serwisu www. "Gwarancja" jest krótka - dlaczego? Stosujesz komercyjne rozszerzenia w wersji demo? Jeśli osobiście dobrze się postaram, to też będę miał "wszystko co potrzebne", ale źródłem pochodzenia tego "wszystkiego" chwalić się nie będę. Teraz rozumiem dlaczego brakuje informacji kontaktowych.

moje
03-01-2010, 00:26
Co do kolorów, to albo jakiś jeden soczysty z kilkoma odcieniami albo pastele.
Skoro masz formularz kontaktowy na stronie jako moduł, to po co Ci drugi w kontakcie, gdzie powinny się znajdować dane kontaktowe firmy?

kanonier01
03-01-2010, 20:27
Ja jestem amatorem w świecie informatyki, a akurat dla taki ta strona jest stworzona :) Ogólnie ładnie się prezentuje wizualnie itd. Ogólnie więcej treści by się przydało. W portfolio w sumie też za dużo elementów graficznych(chyba że twoi klienci sobie tego zażyczyli) Mało opisane w ofercie co możesz robić... A więc gdybym miał zlecić komuś stronę do zrobienia to bym się może zastanowił nad twoją ofertą :)

Jdwind
05-01-2010, 14:49
Swoje? Jakoś z łatwością przychodzi Ci uznać za swoje to, czym ono nie jest (http://tools.yootheme.com/extensions/yoocarousel).
Cóż, często spotykana praktyka. Natomiast nie wiem, jak stanowi sama licencja Joomla!, wiem, że można nie publikować informacji, że strona postawiona jest za pomocą tego CMS, ale czy można podawać w informacjach o stronie, że generatorem nie jest Joomla ale coś własnego, kiedy strona stoi na Joomla? Właśnie znalazłem taką stronę... i to nawet nie prywatną, ale pewnej gazety.