PDA

Zobacz pełną wersję : Wybrany moduł w panelu ale tylko przy określonym artykule



Winnetou
28-12-2009, 13:19
Witam
Tak jak w temacie.
Szukam jakiegoś sposobu na to aby wybrany moduł ukazywał się w bocznym panelu, ale tylko przy określonym artykule, niezindeksowanym w menu. Zaznaczam że nie chodzi mi tu o osadzanie modułu wewnątrz artykułu, tylko obok w panelu.

nikszal
28-12-2009, 13:30
A jak ten artykuł wywołać, skoro nie będzie go w menu?

Edit:

Pomogę Ci - musi istnieć link do artykułu, ale niewidoczny. Wówczas do tej pozycji menu możesz przyporządkować moduł. Nadal jednak pozostaje zagadka - jak wejść do tego artykułu? Linkiem z innego artykułu, czy telepatycznie?

Winnetou
28-12-2009, 13:43
W menu jest tylko odsyłacz do sekcji. Stamtąd dalej odsyłacze do kategorii i na koniec linki do artykułów.
Właśnie w tym sęk że moduł można przypisać (przynajmniej tak mi się wydaje) jedynie do jakiejś pozycji w menu, a ja che aby moduł był widoczny tylko przy jednym z artykułów zlinkowanych z kategorią.

nikszal
28-12-2009, 13:47
W menu jest tylko odsyłacz do sekcji. Stamtąd dalej odsyłacze do kategorii i na koniec linki do artykułów.
Właśnie w tym sęk że moduł można przypisać (przynajmniej tak mi się wydaje) jedynie do jakiejś pozycji w menu, a ja che aby moduł był widoczny tylko przy jednym z artykułów zlinkowanych z kategorią.Po dotarciu do listy artykułów w kategorii ten artykuł będzie widoczny. Chyba, że nie będzie opublikowany. Wówczas nikt do niego nie dotrze.

Umieść link do artykułu w niewidocznym menu.

Nie bardzo rozumiem, jakiemu celowi ma służyć tak karkołomna zabawa.

Winnetou
28-12-2009, 14:11
Hmm. Nie wiem czy się rozumiemy. Otwieram moduł i przeglądając dostępne pozycje w menu widzę tylko odsyłacze do artykułów i sekcji. Niższych pozycji, tzn. kategorii i artykułów już nie widzę z tego poziomu. Od frontu natomiast użytkownik może przecież schodzić w duł od sekcji do kategorii i tam wybierać artykuły. Chce po prostu aby wybrany moduł był widoczny tylko przy określonym artykule, do którego odsyłacz znajduje się w kategoriach.

Grumens
26-02-2010, 12:08
Winnetou, znalazles rozwiazanie? Dokladnie tego samego potrzebuje.