PDA

Zobacz pełną wersję : Jak Lightbox w Phoca Gallery



Rafael_fEVO
28-12-2009, 13:56
Posiadam Phoca Gallery. Moim ustawieniem wyświetlania zdjęć jest 'jak lightbox'. Kiedy wchodzę na 1 zdjęcie jest okej, wyświetla - wszystko super. Zamykam to 1 zdjęcie, i kiedy chcę wejść na drugie już nic. Nie chce wejść, i wszystko się jakby blokuje, bo nawet nie mogę dać "wstecz" w galerii. Dlaczego się tak dzieje.?
Moja strona (w górnym menu zakładka "Media").
To bardzo ważna sprawa. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. ; )

nikszal
28-12-2009, 15:11
Masz problem z... własnym komputerem, bo ja te fotki przeglądam do przodu i tyłu oraz w pokazie automatycznym.

Swoją drogą, co to za serwer, który dokleja reklamy?

Edit:

No jednak nie. Po przejrzeniu zdjęć w kategorii wrócić już nie można. Spróbuj wyłączyć stat i sprawdź ponownie. Co masz wspólnego z domeną hollwood.com?

Rafael_fEVO
28-12-2009, 15:23
Serwer na fan site. Ale chodzi o to, że oglądasz fotkę, zamykasz. Kiedy zamkniesz chcę kliknąć na inną, to już się nie da.

nikszal
28-12-2009, 15:29
Problem upatruję w serwerze, bo ten rodzaj wyświetlania w galerii działa prawidłowo (http://parafiawnmp.pl/galeria-2/category/8-2009-pielgrzymka-do-ziemi-witej.html).

nikszal
28-12-2009, 15:37
Serwer na fan site. Jedno źródło:

OrgName: SoftLayer Technologies Inc.
OrgID: SOFTL
Address: 1950 N Stemmons Freeway
City: Dallas
StateProv: TX
PostalCode: 75207
Country: US

Drugie źródło:

ISP: SoftLayer Technologies
Country: http://www.spyber.com/flags2/us.gif (US) - United States
Region/State: Virginia
City: Ashburn

Skąd te rozbiezności?

Rafael_fEVO
28-12-2009, 15:46
Starszz.com. Oferują serwery za darmo w zamian za te reklamy.

nikszal
28-12-2009, 15:48
Starszz.com. Oferują serwery za darmo w zamian za te reklamy.No i masz problem. Darmowy serwer - darmowe kłopoty.

Rafael_fEVO
28-12-2009, 15:52
Powoli właśnie dostrzegam... Nie radzę innym. Ale przyznam że pociągała mnie darmowa domena '.com'.

nikszal
28-12-2009, 15:59
Spakuj stronę joomlapackiem. Załóż konto na netmark.pl (7 dni bezpłatnego okresu testowego) i przenieś tam stronę. Wówczas będziesz mieć potwierdzenia problemów z dotychczasowym hostingiem, a nie galerią. Ceny na netmark.pl są niskie i serwer hula poprawnie.

Rafael_fEVO
28-12-2009, 16:02
Wiem. Tylko sobie muszę poczekać z dobre 3 lata, do 18. Myślałem o serwerach boo.pl, które są za sms. Problem by był tylko z domeną, którą potrzebuję, aby fan klub został oficjalnym może niedługo.