PDA

Zobacz pełną wersję : Tabela zamówienia



sami
28-12-2009, 21:31
Witam
Czy istnieje jakiś np. dodatek do Joomla 1.5, w którym można stworzyć tabele do zamówienia usługi przez klienta.

Oraz jak zrobić tzn. pobrać dane o kliencie który jest aktualnie zalogowany i kupuje

Z góry dziękuje za pomoc..

pyziak
28-12-2009, 21:48
Pewnie każdy formularz (http://extensions.joomla.org/extensions/contacts-and-feedback/forms) możesz dostosować, żeby klient coś zamówił, nie rozumiem dalszej części ? co to znaczy : zobaczyć że aktualnie jest zalogowany ( to widać normalnie w panelu PA) i coś kupuje ? ale w czym kupuję ? i na jakim jest etapie ?

sami
28-12-2009, 23:28
W takim ze ma pobierać aktualnie zalogowanego/kupującego klienta dane które zamieści w e-mailu do admina o zamówieniu, oraz pobierze jego dane tzn. ile ma pieniędzy na koncie, i od tej sumy będzie odejmował zamówienie.

pyziak
28-12-2009, 23:35
może i jestem lekko zmęczony, ale napisz o Ci chodzi po polsku, bo poważnie nic nie rozumiem

aktualnie zalogowanego/kupującego zalogowanego nie ma problemu, kupującego gdzie/jak (owy formularz co pisałeś, czy może jakiś sklep np: virtuemart)

klienta dane które zamieści w e-mailu do admina o zamówieniu, jakim e-mailu ? z czego ten mail ? ze sklepu (komponentu) z formularza z formularza kontaktowego z rejestracji ?

oraz pobierze jego dane tzn. ile ma pieniędzy na koncie na jakim koncie ? ( u ciebie na portalu ?, bo chyba nie sądzisz że jakikolwiek, moduł, dodatek, czy komponent sprawdzi stan konta kogoś w banku)

zwiastun
28-12-2009, 23:38
Sposób formułowania problemu może wskazywać, że nie za bardzo orientujesz się w obsłudze takich "problemów". Co więcej, skoro chcesz sprawdzać, ile klient ma pieniędzy na koncie, to zapewne jeszcze nie masz na tyle lat, by w ogóle zajmować się taką działalnością.

sami
29-12-2009, 10:38
chodzi mi o konto użytkownika które jest u mnie (edytowane jest przez CB), a co do e-maila po prostu po złożeniu zamówienia i potwierdzeniu przez użytkownika zakupu, automatycznie zostaje przesłany e-mail do mnie z zamówieniem oraz danymi użytkownika abym wiedział kto zamówił dana rzecz.

sami
30-12-2009, 11:59
mam skrypt PHP (tabelkę), który jest otwierany w oknie pop_up lecz nie wiem jak pobrać z bazy danych, danych użytkownika.. który aktualnie jest zalogowany i chce zamówić usługę...