PDA

Zobacz pełną wersję : Menu flash wyświetla się tylko dla pozycji z meny głównego, dla podmenu nie



iwoh
28-12-2009, 21:35
Joomla 1.5.15
Układ menu jest następujący:

IMPREZY


O mnie
Oferta
....

WESELA


O mnie
Oferta weselna
....

Podmenu dla IMPREZY/WESELA wyświtla się jako menu horyzontalne na górze strony.
Dla tak skonstruowanego menu wykonałam menu we flashu i podlinkowałam każdy button w tym menu linkiem do danego artykułu. Menu flash umieściłam na stronie za pomocą modułu mod_flashmod, który wyświetla flasha w pozycji modułu. Problem mój polega na tym, że moje menu flash wyświetla się tylko dla pozycji główngo menu IMPREZY WESELA a dla pozycji z podmenu się nie wyświetla (dotyczy IE, Mozilli, Opery).
W konciguracji modułu podałam, że moduł z menu ma się wyświetlać dla wszystkich pozycji.
Podejrzeć to można na stronie www.mixmash.pl (http://www.mixmash.pl), dla uproszczenia zostawiłam na stronie tylko buttom IMPREZY i jego podmenu. Tylko 2 pierwsze pozycje (O mnie, Oferta ) są podlinkowane. Strona w budowie, proszę o wyrozumiałość.
Może ktoś ma jakiś pomysł jak to rozwiązać?
A może dało by się to menu zrobić w czymś innym niż flash? Klient życzy sobie dokładnie takie menu.

iwoh
28-12-2009, 21:36
Zapomniałam dodać, że tylko menu horyzontalne (elementy podmenu) są wykonane we flashu.

iwoh
29-12-2009, 09:38
Poradziłam sobie w ten sposób, że wkleiłam w index.php kod za pomocą, którego mod_flashmod wyświetlał animację.
Podejrzewam, że mój problem wziął się stąd, że klikając element z menu flashowego joomla nie widzi, że to element mainmenu czy jakoś tak, musiałabym mieć możliwość zdefiniowania w module że ma być wyświetlany dla takich a takich artykułów a nie pozycji menu, wtedy by było ok.