PDA

Zobacz pełną wersję : przycisk "wiecej" konieczne logowanie



hanni
29-12-2009, 15:40
witam , zaczynam swoja przygodę z joomla, chciałbym aby na stronie pojawił sie cos w rodzaju bloga, a mianowicie pojawiłby sie nagłówki artykułów może z jedna linjką tekstu i przycisk wiecej po naciśnięciu przycisku artykuł otworzyby sie pod warunkiem ze osoba odwiedzajaca witryne byla by zalogowana, w przeciwnym wypadku pojawiła by sie informacja ze nalaezy sie najpierw zarejestrowac na stronie, chciałbym równięz aby był mozliwy komentarz do artykułów przez zalogowanych uytkowników, jak sobie z tym poradzić?:confused:

zwiastun
29-12-2009, 15:43
Źle trafiłeś - to jest forum użytkowników Joomla!, a nie poradnik dla nowicjuszy. Wróć, jak będziesz mieć problemy.

hanni
29-12-2009, 15:46
Źle trafiłeś - to jest forum użytkowników Joomla!, a nie poradnik dla nowicjuszy. Wróć, jak będziesz mieć problemy.
ok w takim razie gdzie moge poszukać informacji dla poczatkujących?
a tak serio to własnie mam problem i szukam jak go rozwiazac,jeżeli możesz mi pomoc to o taką p[omoc prosze

nikszal
29-12-2009, 15:47
... jak sobie z tym poradzić?:confused:Czytając wiki (http://wiki.joomla.pl/Nowicjusze). Patrz na wypasioną stopkę @zwiastuna.

hanni
29-12-2009, 15:50
Czytając wiki (http://wiki.joomla.pl/Nowicjusze). Patrz na wypasioną stopkę @zwiastuna.
dobrze to tylko prosze o informacje czy da sie to w prosty sposob zrobic z zainstalowanymi standardowo szablonami czy trzeba cos doinstalowac

nikszal
29-12-2009, 16:08
dobrze to tylko prosze o informacje czy da sie to w prosty sposob zrobic z zainstalowanymi standardowo szablonami czy trzeba cos doinstalowacDodatek do Firefoxa "Firebug", trochę wiedzy z zakresu html i css oraz najważniejsze - logiczne myślenie.

hanni
29-12-2009, 16:22
firebug to edytor kodu do firefoxa, rozumiem ze musze zmienic kod tylko cos mi sie wydaje ze to raczej bedzie php a nie html czy css, myslalem ze da sie to jakos uzyskac ustwiajac odpowiednie opcje w ustawieniach artykulow ale widze ze trzeba pogrzebac w kodzie strony, a do tego to musze dojsc poniweaz nie bardzo sie jeszcse orjetuje co gdzie jest w plikach

zwiastun
29-12-2009, 16:23
Bądź łaskaw poznać podstawy Joomla! Jeszcze nie wiesz, "z czym to się je", a już chcesz kopać w kodzie!
Wątek zamykam, bo to już rozmowa o niczym!