PDA

Zobacz pełną wersję : problem ze scieżką powrotu



ebialystok
30-12-2009, 09:42
Witam,

Opublikowalem modul sciezka powrotu. Wszystko super zeby nie fakt ze jak mam w glownym menu: Informacje(separator) i w jego submenu: sport(link do artykulu) to mi pokazuje na sciezce cos takiego: Informacjesport zamiast Informacje > Sport....? ocb? Przykład tutaj (http://ebialystok.pl/sport.html)


thx :cool:

nikszal
30-12-2009, 10:29
Kodowanie jest do bani.
Breadcrumbs ze standardowej instalacji już nie działa? Musisz instalować wodotryski spełniające to samo zadanie?

ebialystok
30-12-2009, 17:50
1. znaczy sie kodowanie szablonu jest do bani?
2. ocb z wodotryskami?

nikszal
30-12-2009, 18:12
Kiedy rano zaglądałem, to w ścieżce powrotu były krzaki.

Teraz już nie wiem czy masz standardowy mod_breadcrumbs czy to doinstalowane cudeńko? Jesli standardowy to wstaw jeszcze do niego jakiś znak rozdzielający, bo brakuje spacji.

ebialystok
30-12-2009, 20:24
tak masz racje, rano instalowalem 2 inne. jakis breadcrumbs plus itd ale to kicha. teraz uzywam standardowego. w znakach rozdzielajacych wstawilem: spacje i inne znaki i nic nie dziala :/ dalej nie ma przerwy :/ kuzwa no :mad:

nikszal
30-12-2009, 21:25
Problem można szybko pokonać. Na przykładzie szablonu beez, w którym separatorem w ścieżce powrotu jest mały plik graficzny (trójkąt) arrow.png. utwórz sobie taki plik i wrzuć go do katalogu images w szablonie.