PDA

Zobacz pełną wersję : miniaturki z filmów



cichy201
30-12-2009, 10:36
Witam,

czy można zrobić automatyczne miniaturki z filmików np z youtube. ponieważ brzydko wygląda bez miniaturek. jakiś plugin?

Pozdrawiam
Łukasz

nikszal
30-12-2009, 10:41
A w odtwarzaczu (np. MpcStar) nie można przechwycić ekranu i utworzyć z tego miniatury?

cichy201
30-12-2009, 10:48
Mi chodzi o to, jak mam np. 100 filmów to jakiś plugin automatycznie stworzy z tych filmików miniaturki i wstawi je, lub może jakiś skrypt? bo jak za każdym filmem mam robić miniaturkę to jest bardzo dużo pracy przy tym ;) najlepiej to jakoś zautomatyzować :)

Pozdrawiam
Łukasz

nikszal
30-12-2009, 10:53
Stary - jeśli wstawisz link do artykułu to "miniatura" z YT jest.

Będziemy tu dywagować na temat miniatur, napiszemy 20 postów zanim dowiem się jakim dodatkowym rozszerzeniem prezentujesz filmy?

cichy201
30-12-2009, 11:07
ok to może tak, zaczynam robić stronę. zainstalowałem seyret do filmów i tak jak na screenie jest film ale nie ma miniatury. co zrobić aby była tak jak np na youtube, wrzuta i inne. chcę wiedzieć czy trzeba napisać skrypt lub wstawić jakiś dodatek.

usunięte zdjęcie /zwiastun


Dzięki
pozdro
Łukasz

kondorek
30-12-2009, 11:16
Nie znam komponentu seyret, ale ...

na oficjalnej stronie komponentu

http://www.joomlaholic.com/index.php?option=com_seyret&Itemid=3

skrypt generuje miniaturki, więc pewnie musisz tylko ustawić to (coś) w konfiguracji :confused:

nikszal
30-12-2009, 11:16
Mam nadzieję, że czytać po polsku potrafisz. W konfiguracji jest wyraźnie napisane:

YouTube Developer ID --> tu numer YouTube Developer ID

Tu możesz wpisać swój YouTube Developer ID aby móc skorzystać z pełnych możliwości komponentu. Komponent używa ID w celu ściągania informacji o filmie z YouTube. Jeśli nie masz YouTube ID, takie informacje jak: adres miniaturki, kod serwera etc, będziesz musiał wpisać ręcznie.

cichy201
30-12-2009, 11:55
temat zamknięty. ściągnięte dwa zmodyfikowane pliki php seyert i działa pięknie.

pzodro

zwiastun
30-12-2009, 13:10
@cichy201: przed wysłaniem następnej wiadomości na forum naucz się korzystać z jakiegoś programu do zmniejszania obrazków! :)

tomsson
04-02-2010, 00:31
temat zamknięty. ściągnięte dwa zmodyfikowane pliki php seyert i działa pięknie.

pzodro


skąd te pliki ?
zapodaj linka

ja tez nie mam miniatur

edit

tu jest

http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=33717&highlight=miniaturki+seyret

;)