PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon Aristeer 2.0 i menu rozwija się pod stronę



kajotj
31-12-2009, 00:43
Mam problem z szablonami generowanymi przez Aristeer 2.0 a dokładnie z menu bocznymi JSCook które rozwijają mi się tak jak by pod śrokową część strony. Wie może ktoś czym to jest spowodowane i jak to poprawić?
Pozdrawiam

malkowitch
31-12-2009, 01:09
Po pierwsze nie dziw się, że szablon robiony przez automat jest z błędami.
Automaty to mają do siebie, że robią to na "odwal".

Po drugi jeśli to kupiłeś to współczuję.

Po trzecie błędy pewnie są w CSS ale bez kodu to nikt Ci tu w niczym nie pomorze raczej.

kajotj
31-12-2009, 08:51
Niestety kupiłem :(. Na szczęście jeszcze przed podwyżką. Do prostych prezentacji na cd się przydaje ale poza tym nie działa jak powinień.
Sprawdzałem również inne ściągnięte z netu a generowane przez Artisteer i było to samo.
W załączniku kody css. Plik template podzielony na 2 ze względu na ograniczenia wielkości pliku.
Pozdrawiam

Kimjus
31-12-2009, 08:56
Heh , dobrze że narazie na cracku jade .;D

malkowitch
31-12-2009, 09:45
z samym css nic Ci nie zrobię.
Najlepszy był by link do stojącej gdzieś strony z informacją gdzie dokładnie ten błąd

kajotj
04-01-2010, 12:48
Na razie strona wisi u mnie na kompie :)
Doinstalowałem SuperFish Menu i już wyświetla się prawidłowo. Natomiast mam problem z konfigurowaniem SuperFisha z wyswietlaniem kategorii produktów z VirtueMart na stronach.

nikszal
04-01-2010, 13:44
Heh , dobrze że narazie na cracku jade .;DNie chwal się. Nie tylko my to czytamy!

fooky
16-01-2010, 21:54
Mam ten sam problem... http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=35447&highlight=artisteer

z tym, że menu chowa się pod materiały YouTube... w przypadku innych treści (jpg, txt) wszytko jest ok...

Da to się jakoś rozwiązać?

kajotj
16-01-2010, 23:10
Niestety Artisteer tak generuje. Ja rozwiązałem ten problem modułem superfishmenu. Moduł fajny tylko na IE6 wywala czasami problem ze skryptem (wolne działanie). Na razie jeszcze tego nie rozgryzłem.

fooky
16-01-2010, 23:31
no jakiś to krok do przodu...

a jak tu wygląda wklepywanie wlasnego stylu css?
Da sie, czy jest to ograniczone tylko do widocznej na stronie demo niebieskiej ramki?

Bawiłeś sie?