PDA

Zobacz pełną wersję : JCE 1.5.7(plugin 1.5.6)



kjt
04-01-2010, 09:28
Mam pewien problemik z edytorem tekstu JCE.
Nie działa mi poprawnie "wykropkowanie" (unordered list). Zwykłe wypunktowanie (ordered list) działa normalnie.

- podgląd jce nie wyświetla kropek
- podgląd joomli wyświetla kropki
- na stronie internetowej brak kropek (obojętnie czy FF czy IE)

Można to jakoś naprawić?

Jdwind
04-01-2010, 10:17
Można. W pliku CSS Twojej templatki.

AndiC
04-01-2010, 11:37
obojętnie czy FF czy IE)
Pamiętaj że jest jeszcze Opera, którą to używa około 40-parę % użytkowników (w tym ja).
Kropki listingu zależą od szablonu.
Do sprawdzenia czy są generowane, zmień templatkę na inną, np. Ja_Purity gdzie masz białe kropki listowania.
Dodam jeszcze że listowanie w JCE powodowało u mnie błędy xhtml dlatego do tej operacji zmieniałem edytor.

nikszal
04-01-2010, 11:46
Pamiętaj że jest jeszcze Opera, którą to używa około 40-parę % użytkowników (w tym ja).
He he. Pokaż mi wiarygodne statystyki światowe, potwierdzające Twoje słowa. Wg. moich źródeł Operę używa kilka do kilkunastu procent użytkowników, więc trochę do 40% jej brakuje.

AndiC
04-01-2010, 12:18
No dobra, przesadziłem trochę :)
Co nie zmienia faktu że Opera jest trzecią przeglądarką, co do ilości użytkowników jej używających.
Dane z dnia dzisiejszego w/g GoStats (http://c3.gostats.pl/browsers.xml?id=295834&date=20100104) i też powinna być brana pod uwagę podczas testowania "naszych stron" :D

kjt
04-01-2010, 12:26
Opera to dobra przeglądarka także skoro na ff chodzi to i na operce/chromku/safari powinna śmigać.
Dzięki za pomoc. Poszperam w szablonie.

AndiC
04-01-2010, 12:35
skoro na ff chodzi to i na operce/chromku/safari powinna śmigać.
To nie do końca prawda. Właśnie wczoraj poprawiałem moduł który źle wyświetlał się w Operze a w pozostałych było OK.
Wystarczyło zmienić z : align top na center, pewien wpis.