PDA

Zobacz pełną wersję : Widoczność tematów z podkategorii w kategorii



Aeromix
05-01-2010, 06:45
Witam,
Szukałem na forum, choć cięzko było mi coś znaleść dlatego pytam Was.

Mam problem z ustawienem kategorii. Załóżmy, że mamy kategorię Samochody. W tej kategori znajdują się podkategorie np Luksusowe, oraz Sportowe.

W podkategorii Luksusowe mamy arty Bentley i Rols Royce
W podkategorii Sportowemamy arty Ferrari i Maseratti

Gdy wejdę w kategorię Samochody nie widzę zadnych artykułów, gdyż muszę wybrać podkategorię. I o to właśnie chodzi. Jak ustawić wszystko aby po wybraniu głównej kategorii wyświetlał wszystkie rekordy z podkategorii zależnych od tej kategorii, a dopiero po wybraniu podkategorii przeprowadzał selekcję..?

Czyli tak:

Jestem w kategorii samochody to widzę 4 atry: Bentley RR Ferrari i maseratti
Dopiero po przejsciu w podkategorie selekcjonuje mi arty.

Siedzę nad tym już kilka godzin i ręce mi opadają :)

Bardzo był bym wdzięczny za jakąś wskazówkę

PS: Zapytam przy okazji o jeszcze jedną rzecz. Czy można jakoś w artykułach umieścić coś takiego jak "code" znane z phpbb?

Pozdrawiam,
A.

nikszal
05-01-2010, 10:46
Zainstaluj (albo uruchom) menu rozwijane i przekonstruuj linki do artykułów. Wówczas będzie dostęp do opisu każdego pojazdu.

Aeromix
05-01-2010, 13:37
uruchomić chyba nie mogę, bo nie znalazłem nic takiego w adminie, a co do instalacji to można to zrobić nie zmieniając stylu template'u?

kurtz
05-01-2010, 20:43
nie możesz mieć kategorii i ich podkategorii. możesz mieć sekcje a w nich kategorie. standardowo nie zesawisz ze wszystkich sekcji. jednorazowo możesz pod link w menu podłączyć "blog artykułów z sekcji" i wtedy będziesz miał styl bloga ze wszystkich kategorii z sekcji luksusowe i to samo w przypadku sportowe ... czy nick wskazuje na warsztat a aerografem ? robisz coś w tym stylu ?