PDA

Zobacz pełną wersję : FJ Related Articles Component - nie działa poprawnie



Jarko_M
05-01-2010, 18:08
Witam, zainstalowałem dodatek do Joomla! 1.5 o nazwie FJ Related Articles Component. W oknie keywords wpisałem jeden wyraz - Adam. W niektórych artykułach mam w polu Metadane/słowa kluczowe wpisane "Adam i Ewa".
Jeżeli w pole keywords wpiszę "Adam i Ewa" bądź usunę z artykułów "i Ewa" to artykuły są poprawnie wyszukiwane.
Zmieniałem wszystkie 3 ustawienia "Match Any or All Keywords" przy czym zauważyłem, że pomoc dla tego pola podaje angielskie słowa (Any, All, Exact), natomiast w komponencie pojawiają się polskie tłumaczenia: -Każdy -wszystko -Exact.
Niestety, żadne z tych ustawień w działaniu nie odpowiada poleceniu Any - które jak mniemam powinno tu zadziałać. :confused:

nikszal
05-01-2010, 19:24
A moduł systemowy już nie działa? U mnie jest ok.

Jarko_M
05-01-2010, 20:55
Zainstalowałem ponownie komponent ale znowu nie zadziałał. Na szczęście udało mi się znaleźć rozwiązanie.
Otóż nie można wpisywać w artykule w pole Metadane/słowa kluczowe spójnika "i", tak jak chciałem to zrobić. Słowa lub zwroty muszą być oddzielone przecinkami. Po zmianie słów kluczowych "Adam i Ewa" na formę "Adam, Ewa" wszystko pięknie zadziałało. :D