PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd Formularz kontaktowy joomla 1.5 - tytuł



dembolek
07-01-2010, 10:23
Witam serdecznie.

Mam pytanie odnośnie formularza kontaktowego joomla. Posiadam witrynę internetowa w obrębie której funkcjonują 4 kontakty - z czego każdy dysponuje swoim adresem e-mail.

W konfiguracji każdego kontaktu podaje tytuł jakim mialby byc opatrzony naglówek e-mail wysylany do uzytkownika, lecz to nie dziala.

Kolejna kwestia jest to ze mialem podana nazwe witryny jako domyslny tytul wiadomosci. Teraz zupelnie samo, przestawilo sie na " xzXZX: "
zupelnie nie wiem gdzie to zmienic bo w panelu administracyjnym i konfiguracji poszczegolnych kontaktow nie ma takiego wpisu.

nikszal
07-01-2010, 11:26
Witam serdecznie.W konfiguracji każdego kontaktu podaje tytuł jakim mialby byc opatrzony naglówek e-mail wysylany do uzytkownika, lecz to nie dziala.Tytułem jest nazwa witryny i temat wiadomości. Co masz w tym miejscu w emailu?



Kolejna kwestia jest to ze mialem podana nazwe witryny jako domyslny tytul wiadomosci. Teraz zupelnie samo, przestawilo sie na " xzXZX: "
zupelnie nie wiem gdzie to zmienic bo w panelu administracyjnym i konfiguracji poszczegolnych kontaktow nie ma takiego wpisu.Sprawdź w konfiguracji witryny jaką masz wpisaną nazwę. Samo raczej się nie przestawiło. Chyba, że nie zapowiedzianych gości miałeś.

dembolek
07-01-2010, 11:28
Tytułem jest nazwa witryny i temat wiadomości. Co masz w tym miejscu w emailu?

Sprawdź w konfiguracji witryny jaką masz wpisaną nazwę. Samo raczej się nie przestawiło. Chyba, że nie zapowiedzianych gości miałeś.

No wlasnie mam tytul witryny ale nie on jest w tytule wiadomosci.. czy moglbys pokierowac mnie do pliku odpowiedzialnego za naglowek wiaodmosci?? Szukam ale w tym gaszczu nie potrafie znalezc. Mozliwe ze wlasnie jacys niezapowiedziani goscie...

nikszal
07-01-2010, 11:30
No wlasnie mam tytul witryny ale nie on jest w tytule wiadomosci.. Oświeć mnie - co uważasz za tytuł wiadomości?

dembolek
07-01-2010, 11:39
Oświeć mnie - co uważasz za tytuł wiadomości?

Hmm wyglada to tak, ze:

Wysylam wiadomosc przez strandardowy formularz kontaktowy joomla i daje tytul "test". Na e-mail serwisu dostaje wiadomosc z naglowkiem:

"xzXzX:" test

Gdzie "test" jest tytulem podanym przez uzytkownia a "xzXzX" ? Nie wiem czym, posiadam wpisana nazwe witryny w panelu konfiguracyjnym serwisu w polu "Nazwa nadawcy" i dotychczas to ona sie wyswietlala teraz... jest ciag znakow: "xzXzX:"

Ogolnie chce aby posrod moich e-maili te ktore pochodza z witryny byly opatrzone specjalnym naglowiem, do tej pory byla to nazwa witryny badz nadawca .. - nie wiem bo mam obie wartosci tak samo nazwane - teraz e-mail z witryny przychodzi jako: "xzXzX"

nikszal
07-01-2010, 11:43
A czytać ze zrozumieniem potrafisz? Chyba wyraźnie napisałem:
Sprawdź w konfiguracji witryny jaką masz wpisaną nazwę. Samo raczej się nie przestawiło. Chyba, że nie zapowiedzianych gości miałeś.

dembolek
07-01-2010, 12:41
A czytać ze zrozumieniem potrafisz? Chyba wyraźnie napisałem:


Hmm a czy ja nie wyraznie napisalem ze w ustawieniach konfiguracji mam nazwe witryny a w niej nie ma "xzXZX " - to nie moja nawza witryny. I sprawadzalem ustawienia konfiguracji.. wiec kieruje prosbe o plik w ktorym ewentualnie niespodziewany gosc mogl zmienic wpis.. abym m ogl usunac na sztywno najpewniej wpisana nazwe przez intruza.

nikszal
07-01-2010, 12:47
A jakie dane masz wpisane w konfiguracji serwera - Poczta?