PDA

Zobacz pełną wersję : problem z jwsig



muph19
07-01-2010, 11:42
witam... posiadam problem tego typu iz moduł zainstalowany proprawnie grafika w odpowiednim katalogu w artykule odpowiednio wstawione {gallery}galleria{/gallery} z pamieci wiec niewiem czy dobrze... a niewyświetlaja sie miniatury.. zmieniłem chmod na 777 do katalogu images i stories i galleria oraz utworzyłem katalog vsig_thumbs na miniatury w katalogu galleria.. idalej niema miniatur... macie panowie i panie na to jakis sposób??

http://www.artstylle.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=32&Itemid=25

nikszal
07-01-2010, 11:55
Podaj ścieżkę do tych fotek.

muph19
07-01-2010, 11:59
miedzy tymi znacznikami ?? {gallery}galleria{/gallery} czy jak ??

nikszal
07-01-2010, 12:02
Gdzie masz zlokalizowane grafiki - podaj całą ścieżkę.
Jaki katalog wpisujesz w artykule? Z ukośnikiem czy bez niego?

muph19
07-01-2010, 12:07
grafika ftp/images/stories/galeria/

w artykule mam tak ctrl+c ctrl+v:

{gallery}galeria{/gallery}

nikszal
07-01-2010, 12:15
Jest jednak, może dla Ciebie nieistotna, ale bardzo wielka różnica:
witam... posiadam problem tego typu iz moduł zainstalowany proprawnie grafika w odpowiednim katalogu w artykule odpowiednio wstawione {gallery}galleria{/gallery} z pamieci wiec niewiem czy dobrze... a niewyświetlaja sie miniatury

grafika ftp/images/stories/galeria/

w artykule mam tak ctrl+c ctrl+v:

{gallery}galeria{/gallery}Widzisz różnicę ??

muph19
07-01-2010, 12:31
tzn pierwszego posta pisałem z pamieci... dlatego sa tam dwa el...

grafika ftp/images/stories/galeria/ <----- tak nazywa sie folder na ftp <jedno el>

{gallery}galeria{/gallery} <----- taki mam text umieszczony w artykule

i niemam miniatur... dodałem ukośnik raz przed raz po słowie galeria i **** < a jak nacisne na zdjecie to pokazuje sie bezproblemu tylko niema miniatur

nikszal
07-01-2010, 12:35
Fotka na stronie jest, brakuje jednak miniatury. Żaden katalog thumbs nie jest potrzebny do SIG. Tytuły plików masz długie. Może to jest przyczyna, bo normalnie to SIG bardzo dobrze pracuje.

Edit:

zmieniłem chmod na 777 do katalogu images i stories i galleria oraz utworzyłem katalog vsig_thumbs na miniatury w katalogu galleriaTo nie jest optymalny chmod. Ustaw go tak, jak masz ustawione pozostałe, zapisywalne katalogi.

muph19
07-01-2010, 12:52
łałlllll dzieki stary.... wystarczyło zmienic nazwy plików na 1,2,3 i działa jak lambada nierozumie jak mogłem na to niewpaść... dzieki problem rozwiazany temat można zamknąć dzieki za szybką odp:)