PDA

Zobacz pełną wersję : problem z breadcrumbs



michxxx
07-01-2010, 22:59
Witam,
Mam nastepujacy problem.
Stworzyłem dajmy na to 10 artykułów, wszystkie są w jedenej sekcji i kategorii. Wszystkie są umieszczone na stronie w formie blogu z opcją "read more". zamiescilem menu breadcrumbs...

Jak wchodzę już do konkretnego artykułu to w breadcrumbs pokazuje mi się kategoria w której jest ten artykuł, jak zrobić by ona sie nie pokazywała?
Z gory dziękuje za pomoc

nikszal
07-01-2010, 23:45
Witam,
Mam nastepujacy problem.
Stworzyłem dajmy na to 10 artykułów, wszystkie są w jedenej sekcji i kategorii. Wszystkie są umieszczone na stronie w formie blogu z opcją "read more". zamiescilem menu breadcrumbs...

Jak wchodzę już do konkretnego artykułu to w breadcrumbs pokazuje mi się kategoria w której jest ten artykuł, jak zrobić by ona sie nie pokazywała?
Z gory dziękuje za pomocWyłącz breadcrumbs.

A teraz poważnie - przecież to ścieżka powrotu. Rozumiem, że chcesz w niej wykopać przepaść. Wypracowania tez piszesz bez wstępu?

michxxx
08-01-2010, 09:12
A wiec, moze ujmę to inaczej. Dajmy na to mam sekcje "aktualności" w ktorej znajdują się artykuły różne. Załóżmy ze mam artykuł o nazwie "meksyk", który jest w kategorii "świat". Po kliknieciu na "meksyk", moj breadcrumbs wyglada tak:
Home->aktualnosci->swiat->meksyk

czy mozna zrobic zeby breadcrumbs wygladal tak:
home->aktualnosci->meksyk

Chyba tak mozna zrobic, bo widzialem to na roznyczh stronach. Pytanie - jak to zrobic?

Pomozecie?