PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatek adsense - nie nalicza mi kasy za kliknięcia



elioenaj
09-01-2010, 00:46
Witam

Ściągnąłem dodatek (Adsesnse moduł) do joomla 1.5 by móc wyświetlać reklamy google adsense.
Reklamę wyświetla mi poprawnie i u dołu strony. Wszystko tak jak chciałem poza tym że nie nalicza mi pieniędzy za klikanie w ten baner.

Moduł ten nazywa się: mod_adsense_joomlaspan_3_ClickSafe

Czytałem wczesniej instrukcje do tego i z tego co pisali należy tylko uzupełnić:
- publisher id
- channel number

Wpisałem tam cyferki z numeru nadanego mi przez google adsense: pub-7817848762232399

To jak go skonfigurowałem przedstawiam na zdjęciu poniżej, bardzo proszę o radę.

Zdjęcie przedstawiam na hostingu fotek, gdyż było za duże by tu wkleić. Nie chciałem by administrator je usunął. Jest to printscren z mojej konfiguracji modułu adsense.

Zdjęcie znajduje się TUTAJ (http://hyy.pl/images/57adsense.jpg)


AHA
W parametrach rozszerzonych nie ma żadnych wpisów.

Klikałem z innego adresu IP niż mój i innego dostawcy internetu ! Stąd wnioskuje że nie działa.

KejeN
09-01-2010, 02:10
Jesli masz konto w Adsense od niedawna to byc moze sa z niego jeszcze wyswietlane reklamy organizacji charytatywnych za ktore nie ma wynagrodzenia - przynajmniej taka procedura byla jak ja sobie zakladalem Adsense kilka lat temu...Ps: nie klikaj wlasnych reklam bo to zabronione.

szoq
19-04-2010, 13:34
Witam


Klikałem z innego adresu IP niż mój i innego dostawcy internetu ! Stąd wnioskuje że nie działa.

Ale wystarczy ze sie zalogujesz z tego samego kompa - google tez analizuje po przegladarce (cookie?), albo jak zalogujesz sie na swoje konto i z tego samego kompa klikniesz. Przynajmniej tak wynika z moich obserwacji.

Pozatym moze zawartosc strony jest uboga i jest bardoz malo slow kluczowych.