PDA

Zobacz pełną wersję : Legalność używania Ja Pariiti



ksMarcin
09-01-2010, 15:12
Witam,

w sieci znalazłem interesujący szablon - Ja Pariiti, jednak mam wątpliwości czy mogę go wykorzystać legalnie na stworzenie strony parafialnej. Szablon pobrałem z http://www.cocut.cn/jstuff/jtemplate/876-ja-pariiti-v14-included-joomla-157.html na stronie www.joomlart.com zauważyłem, że jest on do pobrania, ale dla użytkowników kont premium. Czy za darmo mogę korzystać z tego szablonu? Jeżeli nie, to czy mogę jakoś go nabyć - nie wchodzi tutaj w grę rejestracja przezemnie na stronie joomlart.com. Mam tutaj namyśli czy ktoś z Was posiada tam konto i może pobrać jak gdyby dla mnie tego thema i przypisać go do mojej domeny ? - oczywiście zapłacę :)

nikszal
09-01-2010, 15:14
Wszystkie szablony Ja_ w wersji komercyjnej mają w plikach css podany numer licencji. Dotrzeć do nich jest bardzo łatwo.


nie wchodzi tutaj w grę rejestracja przezemnie na stronie joomlart.com. Mam tutaj namyśli czy ktoś z Was posiada tam konto i może pobrać jak gdyby dla mnie tego thema i przypisać go do mojej domeny ? - oczywiście zapłacę :)Nie ma takiej możliwości, bo licencja upowaznia do wykorzystania na stronie tylko jednego szablonu. Pobrać można wszystkie, ale wykorzystac tylko jeden.

zwiastun
09-01-2010, 15:14
A czemu nie zrobisz tego sam? Możesz przecież założyć własne najtańsze konto!. Kosztować nie będzie więcej, a korzyść o wiele większa!

ksMarcin
09-01-2010, 15:20
najtańsze konto które umożliwi mi korzystanie z tego thema to JAEC - JoomlArt Extensions Club za 50$ tak ? - pytam tak teoretycznie, czy po założenia tego konta będę mógł korzystać z szablonu przez dowolny okres, czy tylko przez 1 rok?

Nie chcę założyć konta gdyż, nie znam dobrze angielskiego, a także nie posiadam konta w paypal czy MoneyBookers. Jakiś rok temu spotkałem stronkę firmy, która "załatwiała" szablon do joomli za bodajże 50 zł, no i właśnie stąd moje pytanie czy mogę nabyć ten szablon w inny sposób niż zakładanie konta.

nikszal
09-01-2010, 15:25
najtańsze konto które umożliwi mi korzystanie z tego thema to JAEC - JoomlArt Extensions Club za 50$ tak ? - pytam tak teoretycznie, czy po założenia tego konta będę mógł korzystać z szablonu przez dowolny okres, czy tylko przez 1 rok?
Za 50$ masz dostęp tylko do rozszerzeń. Najtańszy 3-miesięczny dostęp do szablonów kosztuje 59$. Wykup konto za 70$ i będziesz miał prawo do zastosowania 3 szablonów w 3 domenach.

Edit: 3-miesięczne lub roczne członkostwo nie oznacza, że tylko przez ten okres będziesz mógł cieszyć się szablonem z JomlArt. Określa jedynie okres pobierania z JomlArt.

skysis
25-01-2010, 14:27
Nikszal okres pobierania i supportu ;)