PDA

Zobacz pełną wersję : Niestabilne "kontakty"



cybuk
11-01-2010, 01:38
Miałem dwa błędy w kontaktach.
Pierwszy to taki, że nie wysyłało mi maili z formularza kontaktowego ani do mnie jako admina, ani też do użytkownika po włączeniu opcji "Przesłać Ci kopię?". Ponadto po kliknięciu w link "załóż konto" pojawiał się komunikat z podziękowaniem za wysłanie wiadomości z formularza kontaktowego.
No to usunąłem wszystko związane z kontaktami i utworzyłem na nowo. Teraz się poprawiło z tą różnicą, że teraz wystarczy że wejdę w dział kontakty, to już mam podziękowanie za wysłanie wiadomości. Za to teraz wszystkie maile dochodzą.
Oprócz tego w obu przypadkach niestabilnie działają mi właściwości w kontaktach. Mogę sobie zaznaczać ukrywanie i odkrywanie pól, edytować np. dodatkowy opis, ale pomimo tego że w adminie mam komunikat o zapisaniu zmian, na stronie ich nie widać. Nowy kontakt mogę bez problemów założyć, ale zmian edycyjnych już nie przyjmuje, a jak już przyjmie, to na stronie pokazuje się to po np. kilku minutach.
Czy ktoś się spotkał z taką niestabilną pracą kontaktów w Joomli?

cybuk
11-01-2010, 09:04
Dziś jeszcze dodam, że znowu usunąłem link z menu do kontaktów i skonfigurowałem go od nowa. Pocztę wysyła już bez problemów, ale znowu wyświetla mi komunikaty systemowe nie tam gdzie powinno. Tym razem wyświetla komunikat o nieprawidłowym zalogowaniu nie na stronie którą aktualnie widzę, ale żeby zobaczyć komunikat muszę wejść w "nie pamiętam hasła" lub "nie pamiętam nazwy".

nikszal
11-01-2010, 09:43
Wydaje mi się, że "niestabilne" masz nie tylko kontakty. Nadpisz Joomla plikami i katalogami z paczki instalacyjnej (bez installation) i sprawdź prawa do katalogów.

Dane serwera mogłyby nieco wyjaśnić sytuację, ale skoro uznałeś, że Regulamin nie jest dla Ciebie, to...