PDA

Zobacz pełną wersję : tło w FCK Editor



bamse
02-08-2006, 13:51
Witam,

mam problem z tłem w edytorze FCK. W polu tekstowym wyświetla się tło strony co uniemożliwia pisanie tekstu (tło jest na tyle barwne że nic nie widać). Gdzie to można zmienić.

Pozdrawiam

GrzesBudyn
29-05-2007, 12:55
Witam.
Mam dokładnie ten sam problem i bardzo mi to przeszkadza. Jak to zmienić?
Proszę o odpowiedz -wersja Joomla! 1.0.11 Stable

viatrak
30-05-2007, 14:31
A mnie to już tak wpierniczyło, że zamierzam stronę postawić na piechotę.
Przyłączam się zatem do moich poprzedników o pomoc w tej kwestii bo swojego tła nie zmienię.
Tło stronki jest tak barwne, że edycja dokumentów nie jest możliwa. Wygląda to tak, jakby wszystkie tabelki były przeźroczyste ale tylko podczas edycji artykułów albo danych sklepu. :D
Radzę sobie troszkę pokrętnie przełączając na czas edycji na przemian templatkę ze swojej na livesite. Rozwiazanie to jest troszeczkę problemowe gdy edycji miałby dokonać ktoś logując się do sklepu od "przodu" i tak prawdę mówiąc nie wierzę, że nie jest możliwe normalne pisanie bez podmiany templatki na czas edycji. Ufff ale się rozbazgrałem.

magdaa
30-05-2007, 17:10
wszystkim panom polecam przyłączyć sie do szukajki - bowiem daje ona rozwiązanie problemu :)

GrzesBudyn
31-05-2007, 17:28
Faktycznie szukajka daje rozwiązanie :) Ale zorientowałem się już po napisaniu posta.
Tu jest rozwiązanie http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=6573&highlight=t%C5%82o+edytorze
Tyle,ze w moim przypadku css templatki było "niby" wyłączone, więc je włączyłem i ponownie wyłączyłem i jest OK! :)