PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z przeniesieniem Joomla



luki364
12-01-2010, 14:10
Witam

Posiadam Joomle 1.0.11 (tak wiem to już dinozaur) i w celach przygotowania się do migracji na joomle 1.5, postanowiłem zainstalować starą wersję na oddzielnym kompie i tam przeprowadzić odpowiednie operacje. Niestety po zdumpowaniu bazy danych i przeniesieniu odpowiednich plików joomli jest jeden (poważny) problem. Do panelu administracyjnego można dostać się bez problemu(wszystko działa), natomiast na stronie głównej wyskakują takie krzaki:

BSQSitestatsHit::getSafeReferrer($ref); /* Protect against injections */ if (strlen($ref)>0) { $url = parse_url($ref); $domain = eregi_replace("^www.","",$url['host']);
if(isset($BSQ->ignoreDomains[$domain])) { $ref = ''; $domain = ''; } /* Check for banned referrer words */ if(count($BSQ->bannedRefererWords))
{ foreach($BSQ->bannedRefererWords as $word=>$dontcare) { if(!is_string($word) || !$word) { continue; } if(is_int(strpos($ref, $word)))
{ $ref = ''; $domain = ''; break; } } } } else { $ref = ''; $domain = ''; } $res = $this->getCleanURI(); $ua = mosGetParam($_SERVER, 'HTTP_USER_AGENT', '');
$dt = JLTime::sTime(); $myId = $joomlaUserId; $br = BSQSitestatsHit::parseUserAgent($ua); /* Should we ignore robots' hits? */ if($BSQ->ignoreBotHits && $br['browser']
== 'Crawler/Search Engine') { return; } /* Save the page title */ $this->savePageTitle($pageTitle, $res); if ($this->doKeywordSniffing)
{ $keywords = BSQSitestatsHit::sniffKeywords($ref); if($keywords !== false) { $this->addKeywordString($keywords[1]); } }
$query = "INSERT INTO #__bsq_hit
(remote_ip,country,language,domain,referer,resourc e,user_agent,platform,browser,version,dt, user_id) VALUES


...itd nie będe wipisywał wszystkich bo chyba się to do niczego nie przyda(chyba że się mylę). Czym to może byc spowodowane(inna wersja mysql?)? Jakiś błąd w pliku php....bo sam nie wiem w jakim kierunku szukać rozwiązania.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

zwiastun
12-01-2010, 14:24
Masz jakiś składnik (składniki) z krótkimi znacznikami - włacz ich obsługę w php.ini, powinno pomóc

luki364
12-01-2010, 14:59
Wielkie dzięki....już działa.....nie wiem czy sam bym to wykombinował
(w sumie nie wiedziałem że coś takiego istnieje).

Jeszcze raz dziękuje za szybką i trafną podpowiedź.

Pozdrawiam