PDA

Zobacz pełną wersję : Joomfish - zmiana języka artykułów, Galeria



Wojtexx
13-01-2010, 07:41
Witam,

Mam pytani jak w JoomFishu zamieniać polskie artykuły z ich odpowiednikami w j.angielskiem.
Dużo szukałem i nie mogę znaleźć - istnieje może galeria do wklejenia do joomli chciałbym, żeby userzy mogli wklejać swoje zdjęcia :)

Pozdrawiam

Bidder
13-01-2010, 12:03
Witam,
Polecam zapoznanie się z dokumentacją. Tłumaczenie: Komponenty / Joomfish / Translation. Wybierz z prawej strony ekranu język z którego chcesz tłumaczyć i content element - contents. Czy o to chodzi? Twoje pytanie jest mało precyzyjne, co to znaczy zamieniać?

nikszal
13-01-2010, 12:05
Witam,

Mam pytani jak w JoomFishu zamieniać polskie artykuły z ich odpowiednikami w j.angielskiem.Może trzeba je przetłumaczyć? Samo raczej się nie zrobi.

Dużo szukałem i nie mogę znaleźć - istnieje może galeria do wklejenia do joomli chciałbym, żeby userzy mogli wklejać swoje zdjęcia :)Chyba jednak nie do końca skutecznie szukałeś. Sa tekie galerie, np. Joomgallery. Więcej ich znajdziesz tutaj (http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images).

Wojtexx
13-01-2010, 16:13
Może trzeba je przetłumaczyć? Samo raczej się nie zrobi.
Nie, mam gotowy art PL i ANG i nie umiem, żeby po kliknięciu na język plugin zamieniał artykuły.
Rozmawiałem z kolegą i nie każda ma możliwość dodawania zdjęć przez userów.