PDA

Zobacz pełną wersję : kłopot z AkoComment



rejkan83
02-08-2006, 21:28
Witam
Mam kłopot z AkoComment pewnie wynika on z mojej niewiedzy ;) mianowicie chce by ludzie mieli możliwośc komentowania moich artykułów z działu Aktualności i Faq zaznaczyłem te dwie pozycie w Akocomment i nie wiem co mam dalejer zrobić by ludzie mogli komentować te pozycje bo w artykułach z tej sekcji nie pojawił się link do komentarzy. Z góry dzięki za pomoc

rejkan83
02-08-2006, 21:45
Już nie ważne okazało się że miałem w dodatkach zablokowane AkoComment :)

ksoniek
03-08-2006, 09:50
Witam
Mam tak problem z AkoComment 2.0 PL+, mianowicie:
Od dwóch dni co parę godzin do każdego artykułu jest dodawany taki sam komentarz (adres www). Komentarze pojawiają się jeden po drugim w odstępach sekundowych.
Mam pytanie: jak zablokować możliwość takiego spamowania?!?!? Czy jest jakiś komponent?

P.S. nie chcę wprowadzać ograniczeń typu logowanie przed wstawieniem komentarza.

Rybik
03-08-2006, 10:07
dodatek security images - uwaznie czytac zalaczona tam instrukcje

rejkan83
03-08-2006, 10:21
ja używam Hashcash (http://mamboforge.net/projects/hashcash) znajdziesz go pod adresem http://www.waltercedric.com//component/option,com_docman/Itemid,64/task,cat_view/gid,292/

ksoniek
03-08-2006, 17:35
jak przejść z AkoComment 2.0 + do nowszej wersji ++
jak zarchiwizować sysytem komentarzy?

b-boy_87
08-11-2006, 16:18
zainstalowałem komponent hashcash z tąd: http://mamboforge.net/projects/hashcash
i przy włączeniu ochrony hascash wyskakuje błąd


Warning: botakocomment(/home.1/g/o/o/goodport/www/components/com_hashcash/includes/generator.inc) [function.botakocomment]: failed to open stream: No such file or directory in /home.1/g/o/o/goodport/www/mambots/content/akocommentbot.php on line 53

Fatal error: botakocomment() [function.require]: Failed opening required '/home.1/g/o/o/goodport/www/components/com_hashcash/includes/generator.inc' (include_path='.:/usr/local/lib/php:../:../../:../../../:../../../../') in /home.1/g/o/o/goodport/www/mambots/content/akocommentbot.php on line 53

jakis nie uzupelniony jest ten hascash :(, ma ktos dobry ?:)

aha i jeszcze jedno co do

Ochrona Security Images jak to właczam to wyskakuje inny błąd. O to i on



Warning: botakocomment(/home.1/g/o/o/goodport/www/administrator/components/com_securityimages/client.php) [function.botakocomment]: failed to open stream: No such file or directory in /home.1/g/o/o/goodport/www/mambots/content/akocommentbot.php on line 61

Warning: botakocomment() [function.include]: Failed opening '/home.1/g/o/o/goodport/www/administrator/components/com_securityimages/client.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php:../:../../:../../../:../../../../') in /home.1/g/o/o/goodport/www/mambots/content/akocommentbot.php on line 61

Warning: commentfooter(/home.1/g/o/o/goodport/www/administrator/components/com_securityimages/config.securityimages.php) [function.commentfooter]: failed to open stream: No such file or directory in /home.1/g/o/o/goodport/www/mambots/content/akocommentbot.php on line 33

Fatal error: commentfooter() [function.require]: Failed opening required '/home.1/g/o/o/goodport/www/administrator/components/com_securityimages/config.securityimages.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php:../:../../:../../../:../../../../') in /home.1/g/o/o/goodport/www/mambots/content/akocommentbot.php on line 33



hmmm nie mam zadnej instrukcji co odnosi się do Ochrony security image, moze ktos by mógł napisac co robie źle ?