PDA

Zobacz pełną wersję : Nie widać artykułów na stronie głownej



pchelek89
13-01-2010, 17:33
Witam, mam problem i chciałbym was prosić o pomoc. Mianowicie wczoraj kombinowałem trochę w ustawieniach strony startowej, robiłem to dość późno i poszedłem spać z przekonaniem, że wszystko jest ok. Dzisiaj jednak zobaczyłem, że jednak nie jest..

Na stronie głównej nie wyświetlają się żadne artykuły. Podobnie jest jeśli chce włączyć artykuły tylko z jakiejś kategorii. Adres strony to www.wolania.boo.pl, ogólnie po komponencie newsflash powinny pojawiać się artykuły, podobnie jak po kliknięciu w link "Wiadomości" w menu juniorów.

Problemem na pewno nie jest templatka, gdyż wcześniej wszystko było ok. Nie instalowałem również żadnych nowych modułów itd. Bardzo możliwe, że coś pozmieniałem w opcjach. Próbuję dzisiaj z tym walczyć jednak bezskutecznie. Szukałem pomocy w internecie, niestety google milczy na ten temat.

Mam nadzieję, że wystarczająco dobrze opisałem problem i że znajdzie się ktoś znający rozwiązanie.

Pozdrawiam

(mam joomla 1.0.15)

pchelek89
14-01-2010, 21:52
nikt nie ma żadnego pomysłu?:>

adrenalbooster
20-01-2010, 19:52
a sprawdziłeś czy przypadkiem nie wyłączyłeś po prostu jakiegoś menu, jakiegoś modułu, nie zrobiłeś, że artykuł/materiał statyczny nie jest 'public'..?

pchelek89
20-01-2010, 22:30
winne okazały się zmiany na serwerze, przejście z PHP 5.2 na 5.3, wprowadziłem zmiany na stronie i na razie działa,

ale niestety czeka mnie albo zmiana joomla na 1.5 albo zmiana serwera..



temat można zamknąć