PDA

Zobacz pełną wersję : jakiś nieregulaminowy temat



jaru
03-08-2006, 10:21
Co do ostatniego mojego posta to nie chodzilo mi o linka w menu do modulu tylko o umieszczeniu modulu na stronie glownej, nie po bokach tylko np na srodku (top), przypisalem tylko modul do elementu komponentu "Start" w mainmenu zeby sie wyswietlal tylko na glownej stronie (aby nie byl widoczny na kolejnych podstronach) A problem mam z tym, ze dziala to tylko przed zalogowaniem, a po zalogowaniu juz nie.
Po zalogowaniu:
Sprawa paska nawigacyjnego... Start->link1->link2 (jest caly czas w pozycji Start chociaz otwieram kolejne pozycje menu) i dlatego modul nie znika - A majac modul w top na stronie glownej, gdy otworze artykul to wywala mi ponizej modulu. A kolejna rzecza bylo jak zrobic zeby modul widoczny byl tylko dla public, a dla registered juz nie.

Pozdrawiam

zwiastun
03-08-2006, 14:44
Piszesz trochę niejasno
Niemniej
1. Jeśli moduł umieściłeś np. w TOP i powiązaes z pozycją Start, t powinien się ukazywaqć tylko na Start. Jeśli jest udostępnony tylko zalogowanym, to oczywiście powinien się pokazywać tylko zalogowanym.
Problem może polegać na konstrukcji szablonu.
Szablon powinien sprawdzać, czy są moduły w określonej pozycjii odpowiednio reagować. Niekoniecznie musi to być dobrze rozwiązane. Sprawdź co sie bedzie działo umieszczając moduł w jakiejś pozycji z boku.

jaru
03-08-2006, 15:37
"Jeśli jest udostępnony tylko zalogowanym, to oczywiście powinien się pokazywać tylko zalogowanym."

No oki, a co zrobic zeby modul byl TYLKO dla public a dla registered juz nie? Bo norma ze jak dam dla public to i registered go zobacza. Czy nie ma drogi powrotnej? A co do tamtego problemu to mozliwe ze to szablon, uzywam templatki Box Windmill. Troche jeszcze poszperam...