PDA

Zobacz pełną wersję : Znikające moduły z lewej strony szablonu.



strajk
15-01-2010, 11:51
Witam.
Staram się nie zawracać wam głowy bo zawsze znajduje na forum rozwiązania.
Tym razem nie widzę.

Otóż posiadam stronę http://portal.okecie.net na joomli 1.5
Na stronie głównej są artykuły z opcją więcej, problem jest taki że po wciśnięciu przycisku "więcej" i przechodząc do artykuły znikają moduły z lewej strony (pogoda, sonda, RSS), artykuł jest wtedy na całej szerokości.

Zauważę że nie zawsze się tak dzieje, raz moduły są, innym razem nie ma.

Klikając na linki z menu zawsze wszystko jest prawidłowo. problem jest tylko z artykułami ze strony głównej.

Będę wdzięczny za każda sugestię pomocną do rozwiązania problemu.

Pozdrawiam

KYCu
15-01-2010, 12:04
Witaj

Przy tworzeniu nowej pozycji menu, musisz przypisać wszystkie moduły do tej pozycji menu, które chcesz aby się pokazywały po wejściu w tą pozycję.

strajk
15-01-2010, 12:07
Witaj

Przy tworzeniu nowej pozycji menu, musisz przypisać wszystkie moduły do tej pozycji menu, które chcesz aby się pokazywały po wejściu w tą pozycję.

np. Moduł Pogoda ma w ustawieniach że ma się wyświetlać wszędzie, prócz forum. Forum jest na całej szerokości i tak ma być.

Natomiast tylko w artykułach ze strony głównej moduły raz są a raz ich nie ma.

KYCu
15-01-2010, 13:28
Artykuły są przypisane do kategorii a nie strony głównej. Moja propozycja to stwórz nową pozycje menu np Okęcie -> Newsy która będzie wyświetlała artykuły z całej sekcji lub tylko wybranej kategorii gdzie dodajesz artykuły i dopiero przypisz do nowo stworzonej pozycji "Newsy" moduły z lewej kolumny.

strajk
15-01-2010, 22:05
Artykuły są przypisane do kategorii a nie strony głównej. Moja propozycja to stwórz nową pozycje menu np Okęcie -> Newsy która będzie wyświetlała artykuły z całej sekcji lub tylko wybranej kategorii gdzie dodajesz artykuły i dopiero przypisz do nowo stworzonej pozycji "Newsy" moduły z lewej kolumny.

Niby zrobiłem jak kolega radził, zobaczymy czy się nie zacznie wywalać, bo tak jakby lepiej było.