PDA

Zobacz pełną wersję : Dodawanie komentarzy



pastel
17-01-2010, 09:37
Temat ten już był poruszany niejednokrotnie i próbowałem modułów polecanych w nich jak również z extension.joomla.org.

Przypasował mi szczególnie moduł JComments - łatwy w obsłudze i można podpiąc do każdego artykułu oddzielnie.

Poszukuje jednak modułu komentarzy o innym wyglądzie, bardziej nowoczesny, podchodzący trochę pod styl Gavicka. Nie musicie mi podawac tego na tacy, ale może jakieś rady albo linki do stron?

moje
17-01-2010, 11:51
Najszybciej będzie zmodyfikować wygląd w/w modułu.

nikszal
17-01-2010, 12:01
Poszukuje jednak modułu komentarzy o innym wyglądzie, bardziej nowoczesny, podchodzący trochę pod styl Gavicka. Nie musicie mi podawac tego na tacy, ale może jakieś rady albo linki do stron?Skubnij od Gavicka, tak jak szablon zakosiłeś.

pastel
17-01-2010, 13:19
Skubnij od Gavicka, tak jak szablon zakosiłeś.

Na prawdę dziękuję za troske z Twojej strony, to miłe co robisz. Nie byłem świadomy o co dokładnie chodzi, pomogłeś mi, zamknąłem stronkę, podziękowałem Ci, a ty jeszce jedziesz hamsko. Wiem ,że to forum rządzi sie właśnie bezwstydem i hamstwem i nie da sie ukryc, że jesteś żałosny, ale człowieku przemyśl czasem swoje odpowiedzi, bo to wcale nie jest śmieszne.

nikszal
17-01-2010, 13:25
Kradzież tez nie jest śmieszna. To przestępstwo. Gdybyś zagłębił się w treść regulaminu forum, to stałoby się dla Ciebie jasne, że ganimy przywłaszanie czyjejś pracy. A jeśli "wpadną" do Ciebie niebiescy, to przy "okazji" znajdą dużo więcej niż szablon, więc chyba czas zakończyć tę jałową dyskusję.

pastel
17-01-2010, 13:26
A jak myślisz czemu zamknąłem stronkę?
Kłania sie czytanie ze zrozumieniem

nikszal
17-01-2010, 13:32
Byłem na niej tylko raz i więcej nie sprawdzałem. To cała tajemnica.