PDA

Zobacz pełną wersję : System Aktualności. Problem



sz4kal
18-01-2010, 21:33
Witam

Chciałbym abyście mi pomogli, nakierowali dali pomysł jak wykonać w joomli coś takiego jak jest na tej stronie : http://aktualnosci.siatka.org/

Interesuje mnie sama ta środkowa ramka tekst banner i czytaj więcej. Chciałbyś coś bardzo podobnego umieścić na swoje stronie aczkolwiek nie wiem jak się za to zabrać :)

Za pomoc z góry dziękuje i mam nadzieję, że zbytnio się nie ośmieszyłem tym pytaniem :confused:


sz4kal

zwiastun
18-01-2010, 21:41
A co Ci tutaj sprawia trudność? Bo chyba nie powiesz, że brak jakiegokolwiek pojęcia o Joomla!

sz4kal
18-01-2010, 21:45
Niee, gdybym nie znał choć trochę Joomli to bym w ogóle nie pisał.

1. Problem to: Nie chce mi zadziałać funkcja "czytaj więcej" Wstawiam w tinymce się pojawia ale na stronie już nie. Próbowałem również bez tinymce i również się nie dało.

zwiastun
18-01-2010, 21:54
Wniosek, jaki można z tego co napisałeś wysnuć, jest tylko jeden. Brak pojęcia o Joomla! Pobrałeś, zainstalowałeś i próbujesz "na czuja". Ale to nie jest maszynka do mielenia mięsa ani młotek, na któe wystarczy popatrzeć i od razu wiadomo, jak się nimi posłużyć.
Strony o podstawach Joomla w mojej stopce. Zapraszam na forum, gdy pojawią się rzeczywiste problemy!

sz4kal
19-01-2010, 14:01
Tak jak zwiastun napisał. Cofnąłem się poczytałem pod uczyłem i problem rozwiązałem. Został mi jeszcze dylemat jak zrobić ładną ramkę przy artykule a może jest jakiś sposób aby można zmienić styl domyślnej tabeli w tinymce ?