PDA

Zobacz pełną wersję : Pilna pomoc potrzebna jak wkleić kod...



barman2004
18-01-2010, 23:28
Poszukuje osoby ktora pomoze wkleic wygenerowany kod do google Analitics.
Wygenerowałem taki kod do strony wada-serca.pl jest to strona informujaca o zbiorce na operacje serca malego Maciusia jedna osoba zrobila ja za darmo i mamy z nia problem nie mozna tam wlozyc zadnego licznika juz 2 razy probowal go wstawic i nie dziala :(:(...
Od dnia 13.01.2010r zostala rozpoczeta opolnopolska akcja informacyjan o tej zbiorce i nie wiemy nawet czy jest skuteczna bo brakuje nam licznika :(.
Ten wygenerowany kod po wklejeniu bedzie pokazywal ile osob z jakiego rejonu bylo na stronie. - co ulatwi nam dalszy rozgłos tej zbiórki.
mam ta strone zciagnieta n a
komputer spakowana i nie wiem jak ten kod wkleic:(.
Bardzo prosz eo pilna pomoc w tej kwestji
pozdrawiam
Bartlomiej H.
gg:4821812

zwiastun
18-01-2010, 23:37
Jeśli to jest strona na Joomla!, to:
1. Zaloguj się na zaplecze
2. Wybierz z menu Rozszerzenia -> Moduły
3. Naciśnij w pasku narzędzi Nowy
4. Skonfiguruj, czyli:
- Wpisz tytuł,
- w polu tekstowym wklej kod,
- określ pozycję, w jakiej ma być wyświetlany moduł,
- oznacz strony, na których ma być wyświetlany.
5. Zapisz.
To wszystko.
Uwaga: kod należy wkleić przy wyłączonym edytorze HTML.
Jeśli to nie jest strona działająca na Joomla! to musiałbyś podesłać jej kod, albo dać adres. Jakaś rada się znajdzie.

barman2004
18-01-2010, 23:45
Witaj
dziekuje za szybki odzew powiem tak jestem w tym temacie zupelnie zielony bo to nie ja robilem stronke j aja tylko pomagam "Tworzyc" i angazuje si ew tej akcji pomocy.
Nie mam dostepu do serwera mam przeslana ta stronke na mejla czy n atej stronce co mam przeslana moge to zrobic???
czy ew. jestes na gg ulatwi kontakt?

pyziak
19-01-2010, 00:10
co to znaczy przesłaną stronkę na mail ?
musisz mieć dostęp do Panelu Administratora inaczej nic się nie da zrobić.

zwiastun
19-01-2010, 00:12
nie mam GG. Wygląda na to, ze jest to strona w HTML - spakuj ją i doklej tutaj jako załącznik albo wyślij na mail xxxxxxxx oraz wyślij w pliku tekstowym ten kod

pyziak
19-01-2010, 00:13
strona jest na Joomla (tylko , nie wiem czemu w ramce) link podał w pierwszym poście : http://wada-serca.pl

barman2004
19-01-2010, 00:20
juz sle:)
ponoc wlasnie nie w HTML ;)

barman2004
19-01-2010, 00:30
poszło na mejla
a czemu w ramce to niestety nie wiem :(
ciagl jakies problemy najpierw walka z robakiem 2 dni ..licznik nie chce ruszyc ..wczesniejszy zacia sie na 16tu wizytach w pierwszym dniu:(
poszlo na:
zwiastun@zwiastun.net[/quote]

barman2004
19-01-2010, 00:37
moge tu wkleic jako załącznik tylko nie wiem jak ;)
moze ktos sie znajdzie kto na nia zerknie jak tu ja dodam...czy nie ma innych bledow;)
1.Nie dziala licznik
2.przy edycji znika mi zapisz i anuluj :( - jednak czasem sie udaje je "zlapac"
3.Ten kod wkleic ...
mam nadzieje ze te problemy nie odbija sie na akcji maciusia :)

barman2004
19-01-2010, 00:48
Jak dodać tu w załaczniku???ta stronke.
czy dotarła stronka n amejla poslalem z 2 mejli bo chyba mi wrocilo :(

barman2004
19-01-2010, 00:52
Bardzo prosze o info gdzie moge ja poslac lub jak ja tu zalaczyc bo mejle mi wracają :(...

barman2004
19-01-2010, 01:15
usunięte - zwiastun!!!

<script type="text/javascript">
var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www.");
document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));
</script>
<script type="text/javascript">
try {
var pageTracker = _gat._getTracker("UA-12464703-2");
pageTracker._trackPageview();
} catch(err) {}</script
Bardzo prosze o pomoc z wklejeniem tego kodu

zwiastun
19-01-2010, 01:22
Nie wiem, w jaki sposób wysyłałeś, w każdym bądź razie nic nie dotarło. Tutaj również nie dodałeś załącznika.
Chcesz uzyskać pomoc, zrób co do Cię należy, nie absorbując niepotrzebnie cudzego czasu i uwagi.

Ojojoj!
Nie wiem, kim jesteś, ale strona sama się nie zrobi, a Ty - niestety - nie wiesz chyba nic na temat Joomla i niewiele na temat także i ciemnej strony Internetu!
Niech się tutaj skontaktuje ktoś, kto tę stronę rzeczywiście będzie robić czy robi!

barman2004
19-01-2010, 01:34
uwierz mi ze nie chce Waszego czasu absorbowac robie co w mojej mocy:(
poslalem jeszcze raz do ciebie na adres admin@joomla.pl
a na ftp jest ten plik tak jak opisalem bo wlasnei sprawdzalem
ja go widze i sa tam takze 4ry inne pliki "filmy z akcji Maciusia"
ten plik spakowany na ftp dane jak wyzej to katalog ze stronka.

Ojojoj!
Nie wiem, kim jesteś, ale strona sama się nie zrobi, a Ty - niestety - nie wiesz chyba nic na temat Joomla i niewiele na temat także i ciemnej strony Internetu!
Niech się tutaj skontaktuje ktoś, kto tę stronę rzeczywiście będzie robić czy robi![/quote]

barman2004
19-01-2010, 01:43
widze ze tu mozecie pomoc osobom co wiedza nieco wiecej niz ja jednak nie moja wina z pliki do Ciebie nie docieraja...moze masz juz skrzynke zapchana :( bo to ma 12,6MB
slalem 5 razy z jednego mejla i 4 razy z innego...
mozesz mi powiedziec jak tu zalaczyc to bylo by latwiej nie wszyscy na codzien siedza na forach i innych stronach wiec nie wszystko musza wiedziec:(
nie wiem czemu usuneles opis jak na tego ftp wejsc po ta stronke???
jak masz viste mozesz miec problem z wejsciem na tego ftp ew. przez comandera wejdz bedzie latwiej i PROsze o jeszcze troszke cierpliwosci bo naprawde jest to dla mnie bardzo wazne:)
moze udostepnisz mi FTP to tam wrzuce ta stronke lub napisz jak tu zalaczniki sie dodaje.
Dziekuje za cierpliwosc i wyrozumialosc.
Bartłomiej H.

zwiastun
19-01-2010, 01:44
Ale to nie ma sensu!, żebyś mi posyłał spakowany czy niespakowany Joomla! Jeśli chcesz pomocy, proszę, żeby skontaktowała się osoba kompetentna!
PS dane do konta, które wypisałeś powyżej usunąłem. Nie wolno upubliczniać takich informacji!

barman2004
19-01-2010, 01:52
nie mam GG. Wygląda na to, ze jest to strona w HTML - spakuj ją i doklej tutaj jako załącznik albo wyślij na mail xxxxxxxx oraz wyślij w pliku tekstowym ten kod
prosiłeś abym posłał Ci tą stronke i kod wiec posłałem a teraz piszesz ze nie ma to sensu:(..widocznie Masz problem z poczta a teraz piszesz ze wylanie stronki nie ma sensu...??
zmieniles zdanie widze ze juz nie chcesz pomoc osobie ktora nie siedzi w internecie tak jak Ty ale pliki umie wysylac wiec prawidlowo to robie...
a na ftp jest stronka spakowana wrzucona tylko Ty cos nie mozesz na nia wejsc...
:(
do jutra to juz kod msylalem ze uda sie wstawic bo juz tydzien stracony przez rozne bledy stronki:(
czy mam rozumieć że to ze stronka dotarla n adrugi mejl nie oznacza ze mozesz mi pomoc??
:(

barman2004
19-01-2010, 01:54
rozumie dlaczego usuneles te powyzsze dane:(
ale naprawde jestem zdesperowany aby dzis to odpalic:(
dlatego prosz eabys sprobowal z ftp zciagnac ta stronke i zerknac co tam nie tak jest...

zwiastun
19-01-2010, 02:03
To tak jak bym z kowalem rozmawiał o przeprowadzeniu operacji wyrostka robaczkowego. Mogę się bawić w tłumaczenie co jest co, kurs podstaw Joomla trwa 9-15 godzin. Korespondencyjnie zapewne ze dwa razy dłużej.
Proszę, żeby skontaktowała się osoba, która wie, co to jest i jak to działa. Jeśli to ty "odpalasz" tę stronkę, to przestań "odpalać", a zacznij traktować to poważnie.
Jeśłi mam coś zrobić na stronie to proszę o dostęp do administratora i ftp (na PW, a nie publicznie!).