PDA

Zobacz pełną wersję : AlphaContent, WDSubmit artykuły



hunter1988
19-01-2010, 14:55
Witam, korzystam z kompontentu AlphaContent oraz WDSubmit. Alpha odpowiada za wyswietlanie "intro artykułów" zas WDSubmit za ich dodawanie, na dobra sprawe wszystko na 1rzut oka dziala poprawnie, dodaje sobie artykul, mam go ładnie w liscie jak nalezy w odpowiedniej kategori... ale..... moge jakos zdefinjowac wyglad dodawanego artykulu, mam co prawda okienka do dodawania tekstu zdjecia. Ale jak moge zdefinjowac dokladniej wyglad dodawanego artykulu. Szukalem po plikach w obu komponentach i moja mala znajomosc PHP nie wylapala miejsca odpowiedzialnego za taki stan rzeczy. Bylbym wdzieczny za wskazówki. Pozdrawiam :confused:

alex51
19-01-2010, 16:09
Nie używałem, więc nie znam AlphaContent, ale korzystam z WDSubmit i wiem, że do pisania artykułów korzysta się w nim z dostępnego edytora. Zawarte w nim opcje pozwalają na wszechstronną edycję wpisywanego materiału. Osobiście preferuję edytor JCE, pewnie bardziej z przyzwyczajenia, choć łatwiej mi w nim wybierać czcionki, zmieniać ich kolory itp.

hunter1988
19-01-2010, 18:03
Nie używałem, więc nie znam AlphaContent, ale korzystam z WDSubmit i wiem, że do pisania artykułów korzysta się w nim z dostępnego edytora. Zawarte w nim opcje pozwalają na wszechstronną edycję wpisywanego materiału. Osobiście preferuję edytor JCE, pewnie bardziej z przyzwyczajenia, choć łatwiej mi w nim wybierać czcionki, zmieniać ich kolory itp.

hmmm, czyli sugerujesz ze to co mam w panelu to bogata dostepnosc? No chyba ze cos przeoczylem ... :(

alex51
19-01-2010, 18:12
hmmm, czyli sugerujesz ze to co mam w panelu to bogata dostepnosc? No chyba ze cos przeoczylem ... :(
Nie pokazałeś co masz w panelu, wiec nie mogę nic na ten temat powiedzieć. Sugerowałem jedynie to, co moim zdaniem jest wygodne i wystarczające do edycji materiałów w artykułach.
U mnie wygląd okna WDSubmit w części wprowadzenia tekstu jest jak dla mnie wystarczająco bogaty, a przedstawia się to następująco:
http://alex51.funpic.de/joomla/edytor.jpg

hunter1988
20-01-2010, 15:34
Nie pokazałeś co masz w panelu, wiec nie mogę nic na ten temat powiedzieć. Sugerowałem jedynie to, co moim zdaniem jest wygodne i wystarczające do edycji materiałów w artykułach.
U mnie wygląd okna WDSubmit w części wprowadzenia tekstu jest jak dla mnie wystarczająco bogaty, a przedstawia się to następująco:


O to Ci chodziło to nie zrozumiałem :) no WDSubmit dziala całkiem sprawnie ale nie jestem do konca zadowolony. To moze inaczej bylbym wdzieczny za jakies informacje na temat komponentu do dodawania artykułow ktorym mógłbym od górnie ustawic szablon dodawanej tresci a mianowiscie cos w rodzaju.

http://img301.imageshack.us/img301/17/formularz.jpg

Po wypelnieniu takiego cuda, mam cos w tym rodzaju ( oczywiscie nei oczekuje ze komponent sam mi wyswietli w ten sposob, ale ze bede mial jakis plik zawarty w ramach komponentu ktory bede edytowal )

http://img532.imageshack.us/img532/4453/formularz1.jpg

Zjadlem w formularzu jedno okienko z linkiem do megavideo ale to juz mniejsza o to chodzi mi o sam zamysl.