PDA

Zobacz pełną wersję : reklamy - limit czasowy



herdzik
19-01-2010, 23:24
Witam.
Chciałbym uzyskać pomoc w module zamieszczania reklam. Chodzi o to aby reklamy zamieszczane na stronie były ograniczone czasem - chciałbym ustalić czas wyświetlanych reklam(nie tylko ilością kliknięć). Czy jest ktoś kto może wie jak to zrobić?

nikszal
20-01-2010, 00:18
Reklamy to nie seans filmowy - 2 godziny (dni, miesiące) i... spadaj do domu. W płatnych reklamach płaci się za kliknięcia, a nie czas publikacji.

herdzik
20-01-2010, 23:53
A jednak bardzo chciałbym aby można było zamieszczać reklamy na określony czas. Czy jest ktoś kto zna taki komponent do zamieszczenia?

trzepiz
21-01-2010, 10:42
@nikszal - mylisz się. Czasem reklamę można wykupić na określony czas. Zazwyczaj jest to np: czas emisji reklamy - tydzień lub 3000 kliknięć. Istnieje również forma realizacji reklamy w czasie a nie kliknięciach (szczególnie w okresach świąt itd) np: czas emisji reklamy - jeden miesiąc, gdzie ustalona jest kwota za czas emisji.

herdzik
21-01-2010, 16:25
Trzepiz (http://forum.joomla.pl/member.php?u=1878) dzięki śliczne za poparcie - mam właśnie identyczną sytuacje - ludzie wykupują reklamy od ilości kliknięć albo ograniczone czasowo. Ale cały czas nie wiem czy jest możliwość czasowego ograniczenia wyświetlanych reklam usuwam je ręcznie ale być może jest możliwość inna.

trzepiz
21-01-2010, 18:50
ja zastosowałbym OpenX - nie jest to komponent do Joomla! ale daje ogromne możliwości - niestety jest dość skomplikowany dla początkujących użytkowników.

Niestety nie używam innych rozwiązań do emisji reklam, więc niestety musi pomóc ktoś inny ..